حراج تشک مهمان | صادرات تشک مسافرتی ارزان به عراق | پاندا

حراج تشک دو نفره

حراج تشک مهمان سبب شده تا شاهد ایجاد یک موقعیت خوب، برای صادرات تشک مسافرتی به بازار عراق باشیم و در این خصوص، ارزان ترین نمونه تشک های سفری در حال تولید و عرضه می باشند. پاندا، تولید کننده تشک اصفهان، این آمادگی را هم دارد که بر اساس وزن و ضخامت و …. که شما مد نظر دارید، اقدام به تولید و دوخت انواع تشک مسافرتی نماید.

امروزه با گسترش مسیرهای ارتباطی، شاهد این مسئله هستیم که مشتریان، حتی اگر در دورترین فاصله مکانی از کارخانه تولید تشک مسافرتی اصفهان قرار داشته باشند هم امکان ثبت سفارش مستقیم انواع تشک را خواهند داشت و در این مسیر، تشک های سبک و کم حجم با مشخصات فنی متفاوتی تولید می شوند که می توانید در لیست انتخابی خود برای خرید عمده قرار دهید.

تشک با الیاف ترموفلکس، انواع تشک با لایه آکاردئون، تشک های سنتی پشمی، تشک زمینی پنبه ای و تشک های الیاف مصنوعی، از محصولات پاندا، برای فروش عمده بوده و سفارش از طریق این مرکز، امکان پذیر شده است.

دوخت تشک تخت سنتی

یکی از توانمندی های مجموعه پاندا، اختصاص به دوخت و تولید انواع تشک سنتی با الیاف مختلف می باشد و بر اساس نوع نیاز شما مشتریان، امکان تولید تشک زمینی و یا تشک برای روتختی تخت هم وجود دارد.

این مدل تشک های سنتی، با توجه به این که به سفارش تولید می شوند، در نتیجه، برای مشتری، این شرایط ایجاد شده تا بتواند اقدام به سفارش تشک، با سایز، اندازه و وزن دلخواه خود نماید و همچنین نوع الیاف مورد استفاده برای پر کردن داخل تشک هم از سمت مشتری، قابل انتخاب خواهد بود.

فروش عمده تشک مسافرتی

فروش عمده تشک مسافرتی صادراتی

تشک مسافرتی، یک محصول بسیار خوب و مناسب برای صادرات می باشد که این مسئله سبب شده تا امروزه، شاهد ایجاد یک بازار تجاری خوب و پررونق در این صنعت باشیم اما چه کشورهایی متقاضی خرید عمده تشک از ایران هستند؟

عراق، از جمله همسایگان ایران می باشد که امروزه، اکثر محصولات مورد نیاز خود را از بازار ایران تهیه می نماید و تشک مهمان هم از جمله این مواردی است که توانسته ایم با عرضه از درب کارخانه، اقدام به تامین آن برای مشتریان خود نماییم.

قیمت تشک مهمان یک نفره

تشک مهمان یک نفره در نمونه های متعددی قابلیت تولید دارد که سبب شده تا قیمت های متفاوتی هم در بازار ارائه شود پس اگر متقاضی برای سفارش تشک یک نفره مسافرتی باشید، نیاز به این است که در ابتدا، با محصولات متنوع شرکت پاندا آشنا شده و با انتخاب درست هر یک، ثبت سفارش را به انجام رسانید.

انواع تشک با لایه های آکاردئونی، تشک های الیاف رنگی و همچنین های پشم شیشه از جمله مواردی خواهند بود که شما امکان سفارش آن ها به صورت عمده را خواهید داشت و شرکت پاندا هم شرایط همکاری مساعدی را فراهم ساخته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *