صادرات تشک یک نفره مسافرتی آکاردئونی به عراق

تشک یک نفره مسافرتی با لایه آکاردئون یکی از محصولات پر فروش شرکت پاندا می باشد که بازار صادرات آن به کشور های دیگر از جمله عراق بسیار پر رونق است. تاجران و خریداران ملاک های زیادی برای خرید و تدوام همکاری با شرکت های تولیدی در نظر دارند که شرکت پاندا با ارائه محصولات خود با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب توانسته است جز انتخاب های اولیه تجار و بازاریان باشد.

مزیت لایه آکاردئون در تشک های مسافرتی چیست؟

مزیت لایه آکاردئون در تشک های مسافرتی چیست؟

تشک های مسافرتی با الیاف های متعددی تولید میشوند که یکی از این الیاف ها آکاردئون است. آکاردئون  یک نوع الیاف مصنوعی است که به صورت نواری فشرده از الیاف مصنوعی و با ضخامت ها و وزن های مختلف تولید میشود و یکی از الیاف های بسیار مرغوب و پر طرفدار در صنعت کالای خواب است. از طرفی وزن این الیاف بسیار سبک و قابل حمل است و از آنجایی که تشک های مسافرتی با توجه به نوع استفاده شان نباید وزن زیادی داشته باشند استفاده از این نوع الیاف برای این نوع تشک بسیار مناسب است و تشک را زیاد حجیم و سنگین نمیکند.

انواع تشک های مسافرتی

انواع تشک های مسافرتی

تشک های مسافرتی به صورت یک نفره و دو نفره و با الیاف های مختلفی تولید میشود که یکی از الیاف های پر مصرف و پر طرفدار در صنعت کالای خواب الیاف آکاردئون است. برخی از تشک های مسافرتی با الیاف طبیعی پر میشوند و برخی با الیاف مصنوعی اما بسیاری از مصرف کنندگان ترجیح میدهند که از الیاف مصنوعی استفاده شود تا ایجاد حساسیت نکند و از آنجایی که تشک های با لایه آکاردئون ضد حساسیت هستند و به نسبت دیگر الیاف وزن و سبکی متعادلی دارند یکی از گزینه های پرطرفدار تولید شده در شرکت پاندا محسوب میشوند.

بازار صادرات تشک یک نفره مسافرتی به عراق به چه شکل است؟

بازار صادرات تشک یک نفره مسافرتی به عراق به چه شکل است؟

تشک یک نفره مسافرتی با توجه به فروش فوق العاده اش در سراسر ایران باعث توجه تجار و بازرگانان خارجی نیز شده است. برخورداری این تشک ها از ویژگی ها و استاندارهای جهانی و قیمت مناسب آن باعث شده است که بازار صادرات آن به کشورهای مجاور از جمله عراق با سوداوری بسیار بالایی رو به رو باشد. همه این ویژگی ها و سوداوری و سودآوری مطلوب مرهون خط تولید بسیار قوی و استفاده از بهترین مواد اولیه است. شما نیز میتوانید برای خرید تشک یک نفره مسافرتی و سهیم شدن در سودآوری آن با همکاران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *