مجموعه بازرگانی پاندا شما را به خرید بهترین محصولات تشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پتو طلایی لیلیان | فروش عمده پتو تک رنگ دونفره ایرانی | پاندا

آنچه در این مقاله می خوانید...

سفارش پتو دونفره سنگین از کارخانهقیمت پتو هدیه لیلیان یزدصادرات پتو تک رنگ گل برجسته
پتو لیلیان یزد قیمت

پتو طلایی لیلیان

پتو طلایی لیلیان هم محصول پیشنهادی پاندا برای فروش عمده پتو تک رنگ و گل دار دونفره ایرانی می باشد که حتی در بحث صادرات پتو هم می توان سرمایه گذاری خوبی برروی این محصول به انجام رسانید. پتو پریما، پتو ممتاز، پتو سورینا، پتو هدیه هم به عنوان بخشی از تولیدات کارخانه پتو لیلیان یزد می باشد.

پتو لیلیان، یک شرکت شناخته شده در عرصه بافت پتو گل برجسته ایرانی می باشد که از سال 1383، فعالیت های خود را در شهر یزد، شروع کرده و تا کنون توانسته ظرفیت تولید پتوی خود را به روزانه 3000 تخته پتو برساند.

پتو دونفره تک رنگ طلایی لیلیان، با وزن 4300 گرم می باشد که به نوبه خو، یک پتوی خوب و سنگین می باشد که می توان در تجارت های خود، مورد انتخاب قرار داد.

پتو لیلیان قیمت

سفارش پتو دونفره سنگین از کارخانه

پتو دونفره سنگین وزن با مدل های متنوعی از تولیدات کارخانه لیلیان قابل انتخاب خواهد بود که یکی از این موارد، پتو طلایی می باشد که هم دارای نمونه های تک رنگ بوده و هم امکان انتخاب آن با مدل های گلدار وجود دارد.

فروش عمده پتو دونفره گل برجسته از کارخانه لیلیان، با تنوع خوبی امکان پذیر می باشد که فرصت لازم برای همکاری با درب کارخانه برای شما مشتریان فراهم شده است.

پتو لیلیان دو نفره

قیمت پتو هدیه لیلیان یزد

در میان محصولات تولیدی کارخانه لیلیان یزد، پتو هدیه هم می تواند یکی از نمونه پتوهای خوب قابل انتخاب باشد که در دسترس شما مشتریان قرار گرفته است.

این مدل پتو گل برجسته دونفره، دارای وزن 2700 گرم می باشد که به نوبه خود، یک پتوی خوب و در عین حال کاربردی برای امر صادرات خواهد بود که سفارش عمده آن را در این مرکز می توانید ثبت نمایید.

شرکت پاندا خواب

صادرات پتو تک رنگ گل برجسته

در صادرات پتو گل برجسته ایرانی، انتخاب محصولات و مدل پتوهای تولیدی شرکت لیلیان، می تواند گزینه مناسبی باشد که دسترس پذیر بوده و از طرفی، در بازه زمانی کوتاه تری می توانید دریافت نمایید.

ارسال به کلیه کشورها با پلمپ گمرکی و … انجام می شود و شما در حال حاضر موقعیت مناسبی برای همکاری مستقیم با کارخانه تولیدی پتو لیلیان دارید.

مژده مرشدی

من در حوزه سرویس خواب مشغول به کار هستم

مجموعه بازرگانی پاندا شما را به خرید بهترین محصولات تشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *