کارخانه تولید تشک مهمان سبک و قیمت مناسب

تشک مهمان سبک، از مواردی است مشتریان برای خرید تشک به آن توجه دارند. تشک مهمان، علاوه بر سفر و مهمان، برای مصارف روزانه نیز کاربرد دارد. این نوع تشک به راحتی قابل حمل و نقل می باشد و فضای کمی را اشغال می کند.

به طور کلی تشک مهمان به دو نوع زیپ دار و معمولی تولید و دوخته می شوند. تشک زیپ دار مهمان ، از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردار است . تشک مهمان سبک، به دلیل استفاده از الیاف های سبک و مرغوب جایگاه ویژه ای را در زمینه ی فروش به دست آورده است. تولید تشک مهمان در کارخانه های تولیدی تشک پاندا، از الیاف های مرغوبی نظیر، آکاردئون، لایکو، پشم شیشه و … استفاده می شود.

قیمت تشک مهمان سبک به چیزی بستگی دارد؟

قیمت تشک مهمان سبک به چیزی بستگی دارد؟

قیمت تشک مهمان به عوامل مختلفی از جمله نوع الیاف به کار رفته، پارچه مصرفی، سایز، نوع دوخت و وزن تشک بستگی دارد. تغییر هر کدام از این عوامل موجب افزایش و یا کاهش قیمت تشک مهمان می شود. خرید انواع تشک مهمان از شرکت پاندا به دلیل بی واسطه بودن برای مشتریان مقرون به صرفه و ارزان خواهد بود.

صادرات تشک های مهمان

صادرات تشک های مهمان

شرکت پاندا علاوه بر تولید و ارائه انواع تشک در بازار داخلی، گام بلندی را در زمینه ی صادرات برداشته است. صادرات یک امر مهم در سودآوری کشور محسوب می شود. این شرکت تشک های مهمان مرغوب و با کیفیت را به صورت بسته بندی های مناسب و کاوردار به کشورهایی نظیر پاکستان، ارمنستان، عراق و … صادر میکند.

تشک مهمان ارزان و باکیفیت

تشک مهمان ارزان و باکیفیت

یکی از تولیدات شرکت پاندا، تشک های مهمان با الیاف ابری و یا اسفنجی می باشد. این نوع تشک ها مناسب افرادی می باشد که به دنبال تشک های ارزان قیمت هستند. اغلب این تشک ها به صورت یک نفره و مصارف خوابگاهی، آموزشی و… دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *