تشک یک نفره مسافرتی قیمت | صادرات تشک ارزان قیمت مهمان | پاندا

تشک یک نفره مسافرتی قیمت

تشک یک نفره مسافرتی قیمت درب کارخانه برای فعالیت های صادرات، گزینه مناسبی خواهد بود. ارزان ترین مدل تشک های مهمان تولید شده در اصفهان، با وزن های 1800 تا 3000 گرم، به عنوان محصولاتی خواهند بود که تولید آن ها در مجموعه پاندا، با پارچه های فلامنت، پارچه اعلا و گل سرخود انجام شده و تمامی این محصولات، با قیمت های رقابتی در اختیار شما خواهد بود.

صنعت تولید تشک مسافرتی، با توجه به ویژگی هایی همچون سبک و کم حجم بودن و ارزان بودن این محصول، امروزه به خوبی گسترش یافته است و همین مسئله، عاملی برای ایجاد موقعیت های تجاری شده است.

تولیدات تشک مهمان و مسافرتی، امروزه با گسترش خوبی همراه بوده است چرا که تکنولوژی و ماشین آلاتی که در این صنعت، مورد استفاده قرار گرفته است، از پیشرفت و توسعه خوبی همراه بوده است تا هم دوخت مقاوم تری را ایجاد کند و هم به این که بتواند ظرفیت را افزایش دهد.

اندازه تشک مسافرتی یک نفره

اندازه تشک یک نفره مسافرتی

در تولید تشک مسافرتی، اندازه و سایز تشک، از پارامترهایی خواهد بود که می تواند مورد توجه قرار بگیرد و عمده تولیدات تشک مسافرتی یک نفره، دارای سایز 185*85 سانتیمتر خواهد بود و این محصول، در وزن های مختلفی و با استفاده الیاف رنگی و یا الیاف سفید، قابلیت تولید خواهد داشت. شرکت پاندا، فعال و تولید کننده انواع مدل تشک های مهمان و مسافرتی با بسته بندی چمدانی می باشد که این محصول را با سایز و اندازه های استاندارد می توانید سفارش دهید.

قیمت تشک مهمان یک نفره ارزان

در خرید عمده تشک مهمان یک نفره، یکی از پارامترها، ارزان بودن این محصول می باشد که می تواند به مسائلی همچون جنس پارچه رویه، الیاف داخلی، وزن تشک و همچنین لایه های تشکیل دهنده آن مربوط باشد. الیاف رنگی مورد استفاده در پر کردن تشک مسافرتی، یکی از ارزان ترین نمونه متریالی خواهد بود که می تواند عاملی برای کاهش قیمت تمام شده این محصول شود. شرکت پاندا به خوبی این توانایی را خواهد داشت که متناسب با پارامترهای مورد نیاز شما مشتریان، تشک هایی خوب و استاندارد را عرضه نماید.

فروش عمده تشک مسافرتی دو نفره

فروش عمده تشک مسافرتی دونفره هم یکی دیگر از محصولاتی خواهد بود که در مجموعه پاندا، عرضه می شود و این محصول، در دو نوع پارچه اعلا و پارچه فلامنت، قابل تولید خواهد بود. قیمت این محصول، در شرایط مختلف بازار، می تواند متفاوت باشد و شرکت پاندا، تولیدات مدل تشک های مسافرتی خود را برای نیازهای مختلف مشتریان عرضه نموده و در این صنعت، به خوبی می توانید اقدام به سودآوری های اقتصادی نمایید.

[tie_slideshow]

[tie_slide] تشک مسافرتی اصفهان | کارخانه تشک مسافرتی اصفهان

[/tie_slide]

[tie_slide] تشک مسافرتی اصفهان | تولیدی تشک مسافرتی اصفهان [/tie_slide]

[tie_slide] تشک مسافرتی اصفهان | نمایندگی تشک مسافرتی اصفهان [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

مرکز پخش تشک مسافرتی در رشت

اگر در شهر رشت، متقاضی انجام فعالیت های پخش تشک مسافرتی هستید، می توانید تامین عمده خود را به سادگی از درب کارخانه اصفهان به انجام رسانید. شاید بگویید که مسافت های طولانی، هزینه های زیادی در بردارد. خوب است بدانید که مجموعه پاندا با عرضه مستقیم مدل تشک های مسافرتی خود، به عنوان یکی از دسترس پذیرترین موقعیت هایی خواهد بود که به شما امکان خرید عمده انواع محصولات را از درب کارخانه خواهد بود.

شرکت پاندا خواب

تشک مهمان نازک ارزان قیمت

نازک بودن تشک مهمان، یکی از عواملی خواهد بود که می تواند به کاهش قیمت این محصول، کمک نماید و هم اکنون در شرکت تولیدی پاندا، تشک های 1500 گرم تولید شده با الیاف رنگی، نمونه یکی از تشک های الیافی نازک و ارزان قیمت هستند. عمده مصرف این مدل تشک های مسافرتی، برای صادرات خواهد بود که توانمندی لازم برای تولید ظرفیت بالایی از این محصول را داریم که می توانید برای ثبت سفارش خود و شروع همکاری، اقدام به تماس با ما نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *