صادرات پتو یک نفره لاله مدل زنبق به افغانستان 

پتو یک نفره لاله مدل زنبق از بهترین تولید صورت گرفته در میان برندهای مختلفی تولید شده در کشور می باشد. با توجه به کیفیت الیاف به کار گرفته شده در تولید این پتوها می‌توان با اطمینان خاطر پتو زنبق لاله را برای کشورهای مختلف صادرات کرد.

از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند این محصول را به عنوان کالای صادراتی برگزیند، کیفیت عالی و قیمت ارزان آن می باشد.

صادرات پتو یک نفره لاله مدل زنبق به افغانستان 

پتو یک نفره لاله مدل زنبق

پتوهای یک نفره زنبق لاله جهت فروش عمده با تعداد ۱۴ عدد در یک کارتن به فروش می رسند. این پتو های زیبا برای صادرات به کشورهای مختلف همسایه از جمله آذربایجان، افغانستان، پاکستان و … انجام می گیرد.

تنوع محصولات نسبت به نوع طرح و رنگ می تواند طیف گسترده ای از بهترین خریدها را برای مشتریان ایجاد نماید.

صادرات پتو یک نفره لاله مدل زنبق به افغانستان 

صادرات پتو به افغانستان

با توجه به بازار خوب فروش انواع کالای خاب در کشور افغانستان می توان پتو را به عنوان کالایی پرسود جهت صادرات به این مقصد دانست. پتوی لاله می تواند انتخابی سنجیده به لحاظ قیمت مناسب و کیفیت مطلوب و تنوع طرح باشد.

بر همین اساس شرکت پاندا شرایط عالی را جهت خرید انواع مختلف پتو فراهم آورده است تا خریداران بتوانند به صورت مستقیم از کارخانه بهترین قیمت ها را جهت صادرات دریافت کنند.

صادرات پتو تک نفره از طریق مسیرهای زمینی برای کشور افغانستان انجام می گیرد.

صادرات پتو یک نفره لاله مدل زنبق به افغانستان 

مرکز فروش عمده پتو تک نفره زنبق

خریداران عمده در سراسر کشور می توانند جهت دریافت قیمت عمده به صورت مستقیم از کارخانه انواع پتوی تک نفره در را که از زیباترین طرح ها در عین سادگی برخوردار هستند از طریق شرکت پاندا بی واسطه از کارخانه لاله دریافت نمایند.

شرکت پاندا به عنوان مرکز فروش عمده انواع پتو از کارخانه زنبق لاله می تواند مهمترین مرجع برای بازرگانان برای صادرات به نقاط مختلف کشور باشد.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *