پتو با قیمت مناسب و رقابتی مدل زنبق لاله

پتو با قیمت مناسب و کیفیت مرغوب و عالی امروزه یکی از دغدغه های خریداران عمده و تاجران است زیرا این خریداران علاوه بر قیمت مناسب خواستار کیفیت موغوب نیز هستند که در بازار های جهانی باعث افزایش اعتبار این تاجران میشود.

شرکت پاندا  در این راستا در صدد براورد نیاز تاجران برآمده و مشغول به عرضه پتو هایی با قیمت مناسب و با کیفیت مرغوب کرده است که در سالها فعالیت خود موفق به کسب اعتماد بسیاری از تاجران و خریداران عمده شده است که باعث به نام بودن محصولات شرکت پاندا در سایر کشور های نیز شده است.

بهترین پتو با قیمت مناسب برای صادرات

بهترین پتو با قیمت مناسب برای صادرات

یکی از بهترین و پرسود ترین نوع پتو،پتو چیکا است که دارای انواع متنوع که از دو نوع نخ  مرغوب پلی‌استر و آکریلیک تولید می‌شوند.

کیفیت این پتو ها مرغوب بوده و به صورت تک لایه تولید و عرضه میشوند.

پتوهای تک لایه مناسب مناطق سردسیری است زیرا از الیاف مرغوب با تراکم بالا ساخته شده اند که میتوانند گرما را نگه دارند.

پتوی چیکا به صورت تک نفره عرضه میشود که این پتو علاوه بر داشتن کیفیت مرغوب و بالا برخوردار از قیمت مناسب نیز است.

شرکت پاندا با تولید پتو های مرغوب در رقابت با اقلام سایر تولیدی ها و کارخانه ها است که فرصت عالی برای خریداران عمده فراهم کرده است.

ویژگی های متمایز کننده این پتو ها

ویژگی های متمایز کننده این پتو ها

ویژگی های متمایز کننده این پتو ها میتوان به : دارا بودن رنگ‌های کامل، لطافت و نرمی، ضد حساسیت و آلرژی، ضد چروک، شستشوی آسان با دست و ماشین لباسشویی، عدم‌تغییر شکل و رنگ، رنگ ثابت، دوخت مناسب و ماندگار استکه باعث به نام شدن این محصولات در بین اقلام دیگر تولیدی ها شده است. قیمت محصولات عرضه شده در این شرکت نسبت به ویژگی های پتو ها متناسب بوده  و فرصتی عالی برای خریداران عمده فراهم میکند.

تجارت عرصه صادرات پتو

تجارت عرصه صادرات پتو

امروزه تاجران ارمنستانی به دلیل مناسب بودن پتو های شرکت پاندا و برخورداری از رنگ های مناسب و کیفیت مرغوب و گرم نگه داشتن این پتو ها در صدد خرید عمده این پتو ها و صادر کردن انها به ارمنستان است زیرا ارمنستان به دلیل داشتن اب و هوای خیلی سرد در زمستان ها و  نبودن منابع طبیعی کافی از جمله گاز گزینه عالی برای صادر کردن به ارمنستان است.

تاجران ارمنستانی علاوه بر اهمیت دادن به قیمت این پتو ها به ابعاد و کیفیت های این پتو ها نیز اهمیت میدهند این پتو ها به دلیل داشتن کاور دسته دار باعث سهولت در بارگیری و باروری میشود.

جهت خرید عمده و تماس با شرکت پاندا میتوانید از شماره های زیر با شرکت پاندا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *