صادرات تشک طبی فنر منفصل ایرانی

تشک طبی فنر منفصل یکی از انواع تشک های رویال می باشد. این تشک یکی از بهترین تشک ها می باشد و باعث می شود شما از خواب خود نهایت لذت را ببرید. فروش عمده ی این تشک ها در سایت های معتبر با ارائه ی قیمت های مناسب انجام می شود.

تشک رویال، تشک های طبی و طبی فنری تولید می کند. تشک سوپر طبی رویا، تشک طبی فنری رویا، تشک طبی رویا، تشک فنری رویا از انواع تشک های رویال می باشند.

استفاده از فنرهای منفصل خاصیت ارتجاعی در تشک ایجاد می کند. این فنر باعث می شود تکان های سطحی تشک از یه نقطه به نقطه ی دیگر سرایت نکند و چون وزن قسمت های مختلف بدن متفاوت است آسایش را برای شما فراهم می کند.

جنس رویه تشک چه تاثیری بر سلامتی دارد؟

جنس رویه تشک چه تاثیری بر سلامتی دارد؟

جنس پارچه ای که برای رویه تشک استفاده می شود بر روی سلامت و بهداشت ما تاثیر می گذارد. ما برای خواب مدت زمان طولانی بر روی تشک هستیم و بدن ما با آن تماس دارد درنتیجه جنس رویه بسیار مهم است.

استفاده از رویه مناسب باعث می شود مانع ورود میکروب و مانع آلرژی شود.

تشک طبی فنر منفصل چه ویژگی هایی دارد؟

تشک طبی فنر منفصل چه ویژگی هایی دارد؟

این تشک یکی ازبهترین تشک های طبی فنری رویال می باشد.دارا بودن فوم و اسفنج ها خاص در این تشک و تحمل وزن بالای 20 کیلوگرم و 8 سال ضمانت تعویض از ویژگی های آن می باشد.

این تشک با دارا بودن فنر از نوع منفصل برای افرادی که در ناحیه کمر و ستون فقرات مشکلات حاد دارند بسیار مناسب است.

تشک طبی رویا

تشک طبی رویا

ساختار تشک طبی از جنس فنر نمی باشد. برای ساخت و تولید این تشک ها از فوم، یونولیت و اسفنج استفاده می شود. این تشک ها نسبت به دیگر تشک ها سفت تر هستند به همین علت مصرف پزشکی دارند.

تشک های طبی انواع مختلفی دارند که می توان به تشک طبی مدل آیسان، تشک طبی مدل M07 و … اشاره کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *