خرید تشک مسافرتی یک نفره وزن سه کیلوگرم

خرید تشک مسافرتی یک نفره از شرکت پاندا دارای مزایای مختلفی از جمله خرید مستقیم، بی واسطه و آسان، جنس مرغوب، جنس اعلاء می باشد. تشک مسافرتی یک نفره با الیاف مختلفی از جمله آکاردئون، الیاف ابری فشرده و… پر می شود که در تعیین قیمت تاثیرگذار هستند. تشک های مسافرتی امروزه در مصارف خانگی هم بسیار کاربرد دارد چرا که با وجود فضای کوچک ساختمان ها نیاز به تشک هایی است که فضای کمتری را اشغال کنند و این نوع تشک ها این هم سبک بوده و هم جای کمتری میگیرند.

الیافی که تشک های مسافرتی را پر میکنند، وزن های متفاوتی را به تشک می دهد. در این میان تشک های یک نفره سه کیلوگرمی با پارچه اعلاء از کیفیت بالایی برخوردار است.  تشک هایی هم وجود دارند که با وزن پایین تر 2 کیلوگرمی تولید می شوند؛ که از نظر قیمت ارزانتر هستند. تشک مسافرتی یک نفره در ابعاد استاندارد 200*90 دوخته می شود.

تشک مسافرتی ابری

تشک مسافرتی ابری

تشک مسافرتی انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها تشک ابری می باشد. این نوع تشک مناسب  خوابگاه ها، مراکز عمومی و سازمان ها کاربرد دارند. ابرهای پر شده در این نوع تشک ها از دو نوع معمولی و درجه یک پر می شود که روی تعیین قیمت تاثیرگذار هستند.

مرکز پخش تشک مسافرتی 

مرکز پخش تشک مسافرتی

انواع تشک های مسافرتی را می توان از نمایندگی های معتبر خریداری نمود. یکی از بهترین و مناسب ترین نمایندگی ها، بازرگانی شرکت پاندا است که کارگاه های تولیدی در شهر های تهران، مشهد، اصفهان و یزد به صورت فعال در حال عرضه به مشتریان می باشد. کارخانه پاندا در تهران محصولات خود را به کشورهایی نظیر عراق، ارمنستان، افغانستان و… صادر می کند.

تشک مسافرتی یک نفره 

تشک مسافرتی یک نفره

این نوع تشک نسبت به تشک مسافرتی دو نفره ارزان تر هستند، چرا که میزان الیاف و پارچه مصرفی در آن کمتر است. تشک یک نفره معمولی به دلیل ارزان و مقرون به صرفه بودن دارای مشتریان زیادی است و در حجم زیادی در حال تولید می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *