صادرات تشک مهمان سفری دونفره قیمت مناسب

تشک مهمان و سفری با بهترین قیمت می توانید از تولیدی و مراکز متعددی تهیه کنید. امروزه برای راحتی مهمان بر خلاف گذشته از تشک های سنگین استفاده نمیکنند و یا اینکه هنگام سفر برای این که به مشکل حمل و نقل تشک های سنگین نخورن از تشک های مهمان و سفری استفاده می کنند.

تشک های مهمان و سفری امروزه نوع جدیدی از تشک های ارائه شده سبک وزن هستند که به راحتی تا می شوند وفضای بسیار کمی  می گیرند و به راحتی در کمد جا می شوند و گزینه مناسبی برای سفر می باشند.

قیمت های مناسب تشک های مسافرتی و در مقایسه با تشک های سنتی، وزن سبک، بسته بندی تنوع در رنگ ها، طرفدارن بسیاری در این زمینه پیدا کرده است.

معرفی قالب تشک های مهمان آکاردئونی

معرفی قالب تشک های مهمان آکاردئونی

فوم آکاردئونی به کار رفته در این تشک ها علاوه به راحتی که در تشک  فراهم می کنند، قابل شکست نیستند و مقاومت آن در هنگام کاهش ضخامت نیز بیشتر از سایر تشک ها است.

کیفیت پارچه ، وجود یک زیپ برای شستن رویه، کیفیت فوم و ضخامت می تواند بر کیفیت و قیمت تشک تاثیر بگذارد.

قیمت تشک های مهمان و سفری

قیمت تشک های مهمان و سفری

تشک های مهمان و سفری با توجه با نوع برند و میزان کیفیتی که دارند قیمت گذاری می شوند.

این تشک های هر چه از وزن کمتری برخوردار باشند  و فوم مورد استفاده شده در آن هرچه نازک تر باشد ارزان تر می باشد، و همچنین زیپ دار بودن با نوع دوخت و ساک مورد ارائه برای این تشک ها بسیار مورد توجه می باشد.

صادرات تشک های مهمان و سفری دونفره

صادرات تشک های مهمان و سفری دونفره

تشک های مهمان و سفری یکی از انواع کالاهای صادراتی پر استقبال می باشند که نه تنها در ایران  بلکه در کشور های دیگر هم بسیار پر استقبال می باشند.

امروزه سرمایه گذاران بسیاری از طریق صادرات کالاهایی همچون تشک های ارزان و سبک مسافرتی و مهمان توانسته اند سود دهی خوبی داشته باشند؛ این تشک با توجه ساک های بسته بندی شیکی که دارند بسیار مناسب برای  صادرات می باشند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *