مرکز فروش تشک مهمان آکاردئونی دونفره

مرکز فروش تشک مهمان آکاردئونی در سایز های یک نفره و دونفره بسیار زیاد هستند و تولید کنندگان بسیاری در برند های بسیار محبوبی به تولید این تشک های مهمان مشغول هستند و محصولات خود رابه بازار فروش عرضه می کنند.

با توجه به قیمت بسیار کمتر تشک های مهمان آکاردئونی نسبت به تشک های سنتی ، وزن کمتر، بسته بندی، و رنگ های متنوع باعث شده استفاده از تشک های آکاردئونی بسیار رایج گردد و جای تشک های سنتی را در خانه ها و جهیزه های عروس خانوم ها بگیرد و به عنوان یک محصول کاربردی تر و اقتصادی شناخته شودو در لسیت کالاهای خواب پر فروش قرار بگیرد.

پر فروش ترین وزن تشک های آکاردئونی

پر فروش ترین وزن تشک های آکاردئونی

یکی از پر فروش ترین تشک های مهمان و با کیفیت ترین ها تشک مهمان آکاردئونی می باشد که در سایز های یک نفره و دونفره در وزن های مختلفی تولید می شود.

یکی از پرفروش ترین و رایج ترین وزن های تشک های آکاردئونی مهمان وزن ۲کیلو گرم می باشد که راحتی بسیار بالا و ازقیمت خوبی برخوردار می باشد.

آگاهی بیشتر درباره تشک مهمان آکاردئون

آگاهی بیشتر درباره تشک مهمان آکاردئون

تشک های مهمان آکاردئونی با توجه به فوم آکاردئون بکار رفته در آن بسیار راحت می باشد و نمیشکند و در مقابل کاهش ضخامت نیز مقاومتر از انواع دیگر تشک است.

تمامی تشک های آکاردئون از یک لایه فوم و پارچه رویه تشکیل شده اند؛ هرچقدر فوم ضخیم تر و پارچه و نوع دوخت تمیز تر و باکیفیت تر باشد قیمت تشک بالا تر می رود.

مرکز فروش تشک های آکاردئون پاندا

مرکز فروش تشک های آکاردئون پاندا

تشک های ارائه شده از مرکز فروش پاندا کاملا با دستگاه به روز تولید شده اند و از میزان کیفیت بسیار بالایی در کنار قیمت مناسب برخوردار هستند.

برای خرید از این مجموعه می توانید به راحتی از طریق سایت ارتباط برقرار کنید و بعد از کسب اطلاعات و مشاوره خرید خود را به صورت عمده انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *