قیمت روز پتو یک نفره عروسکی روشا  

پتو یک نفره عروسکی با برند روشا می تواند انتخابی ایده آل برای کودکان و نوجوانان باشد. با توجه به بهترین مواد اولیه به کار گرفته شده در تولید این نوع از پتوها که بدون پرزدهی و بدون ایجاد حساسیت هستند می توانند خوابی بسیار راحت را با گرما بخشی مطلوب برای کودکان و نوجوانان به وجود آورند.

قیمت روز پتو یک نفره عروسکی روشا  

خرید پتو یک نفره عروسکی

با توجه به طرح‌های عالی به کار گرفته شده در تولید این نوع از پتو ها می توان طیف گسترده ای از طرح های دخترانه و پسرانه را که با روحیات و خلقیات این گروه سنی مطابقت دارد را خریداری نمایند.

پتوهای عروسکی تک نفره با برند روشا با قیمتی مناسب آماده فروش و ارسال و تمام نقاط مختلف کشور می باشد. صادرات این نوع از پتوها به علت وجود بازار خوب در کشورهای منطقه، از رونق خوبی برخوردار است.

قیمت روز پتو یک نفره عروسکی روشا  

قیمت پتو تک نفره روشا

پتو عروسکی تولید شده برنده روشا از لطافت و نرمی و بسیار مطلوبی برخوردار است که می تواند گزینه بسیار عالی برای روزهای سرد زمستانی باشد اندازه این پتوها ۲۲۰ در ۱۴۰ سانتیمتر می باشد قیمت مناسب این پتوی زیبا موجب شده است تا خریداران بسیاری و توانند اقدام به خرید این پتوی با کیفیت نمایند مناسب ترین قیمت ها از طریق شرکت پاندا با عرضه مستقیم از کارخانه ارائه می گردد.

قیمت روز پتو یک نفره عروسکی روشا  

لیست قیمت پتو یک نفر روشا

از مهمترین عواملی که موجب شده است تا خریداران ثبت سفارشات خود را در شرکت پاندا به انجام برسانند، ارسال به موقع و بی واسطه از کارخانه می باشد.

پتو روشا با طرح های عروسکی و فانتزی با کیفیت عالی بافت و تار و پود پتو می‌تواند در اختیار خریداران قرار بگیرد.

جهت دریافت لیست قیمت جدیدترین پتو های تک نفره روشا که با جدیدترین طرح های عروسکی تولید شده اند با کارشناسان تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *