دریافت مشاوره

پس از تکمیل فرم با شما تماس خواهیم گرفت

تشک خواب سنتی | تشک دست دوز

تشک سنتی

از قدیمی ترین تشک هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، تشک های سنتی هستند که تولید آن ها با رویه متقال و الیاف داخلی پشم، پنبه، لایکو، کرک، تیکه پارچه و غیره انجام می شد. امروزه این نوع تشک ها به صورت لبه دار برای استفاده روی تخت هم قابل تولید هستند.
تشک مهمان

تشک مهمان

تشک های مسافرتی در ظاهر شاید شباهتی با تشک های سنتی داشته باشند اما متریال آن ها متفاوت هستند. آکاردئون لایه اصلی داخلی تشک های مسافرتی را تشکیل می دهد. برای استفاده در منزل، ویلا، باغ، مسافرت و … می تواند بهترین انتخاب باشد.

تشک عروسکی

تشک عروسکی

خلاقیت در دنیای کالای خواب به جایی رسیده که تشک های خواب زمینی با شکل های عروسکی متنوعی تولید می شوند. شکل حیواناتی همچون خرس، ببر، کیتی، قورباغه، مینیون و مدل های دیگر در حال طراحی و تولید با ابعاد 200*150 هستند که استقبال خوبی هم شده است.
تشک طبی

تشک طبی

تشک های طبی تاثیر مستقیم با سلامتی بدن و ستون فقرات دارد چرا که در طول روز، ساعت های زیادی را روی تشک، برای خواب می گذرانیم. انتخاب یک تشک خوب طبی می تواند از نمونه های فنری منفصل، مموری فوم، لتکس، هیبریدی و طبی فوم انجام پذیرد.

درباره کالای خواب پاندا

شرکت تولیدی و بازرگانی پاندا، فعالیت های خود را در عرصه ملزومات خواب، از جمله در عرصه انواع روتختی پلی استر، روتختی چاپ دیجیتال، روتختی مخمل، روتختی عروس و … آغاز نموده است. در تولیدات محصولات پاندا، نکته، <تنوع و کیفیت> مد نظر قرار داده شده است و به همین دلیل، مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تولید محصولات، انتخاب گردیده است. این واحد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها، تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارائه خدمات سریع و کم هزینه، اقدام به جلب رضایت مشتریان نماید.
team1

نیره آشوری

کارشناس فروش

0912-582-4399