خرید اینترنتی تشک فانتزی با سر حیوانات و قیمت مناسب

تشک فانتزی با سر حیوانات که توسط تیم تولیدی پاندا طراحی و تولید می شود، در نتیجه فروش مستقیم، با بهترین قیمت های ممکن در اختیار شما می باشد. سفارش انواع تشک با جدیدترین طرح های گربه، کیتی، خرس، قورباغه و … را می توانید با یک تماس انجام دهید.

یکی از بهترین فعالیت های مجموعه پاندا در زمینه طراحی و دوخت انواع تشک های فانتزی و عروسکی می باشد.

امروزه اکثر افراد به دنبال تغییر و تنوع هستند و یکی از ایده ها، مربوط به همین تشک فانتزی با سر حیوانات است که هم یک بستر مناسب برای خواب را ایجاد می کند و هم ظاهر زیبایی دارد.

تشک خرسی بزرگسال

سفارش تشک خرسی بزرگسال

در میان تولیداتی که برای تشک های عروسکی بزرگسال وجود دارد، تشک خرسی هم نمونه یکی از بهترین تولیداتی خواهد بود که شما می توانید برای سفارش خود انتخاب کنید.

این نوع تشک دارای ابعاد 220*145 می باشد که یک فضای بسیار مناسب و راحت برای خوابیدن خواهد بود.

طبق طراحی انجام شده، از 20 کیلوگرم الیاف لایکو برای پر کردن این نوع تشک ها استفاده می شود که می تواند بهترین حالت ممکن به حساب آید.

به هر حال فضای مناسبی ایجاد شده تا برای سفارش تشک خرسی و یا انواع مدل تشک های دیگر، اقدام به تماس نمایید.

تشک فانتزی با سر حیوانات

تولیدی تشک فانتزی با سر حیوانات

تولیدی تشک فانتزی پاندا، طراحی های خود را بر اساس سر انواع حیوانات به انجام می رساند و تشک فانتزی با سر حیوانات به همراه بالش های عروسکی هم قابل ارائه می باشد.

این مرکز به طور کلی، توانمندی مناسبی برای ارائه جدیدترین ایده ها در زمینه طراحی و دوخت تشک های فانتزی و عروسکی دارد و شما می توانید برای مشاهده مدل های بیشتر و دریافت بهترین قیمت ها، با ما در تماس باشید که در یک بازه زمانی کوتاه، امکان عرضه این تشک ها وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *