خرید تشک عروسکی نوزاد قیمت مناسب

خرید تشک عروسکی نوزاد ، از شرکت های معتبر برای مشتریان اهمیت ویژه ای دارد. از این رو، شرکت پاندا همواره در جهت جلب رضایت مشتریان و فروش بیشتر تلاش کرده است. تشک های نوزاد تولیدی در این شرکت از پارچه های ضد حساسیت و آنتی باکتریال استفاده می شود تا به پوست نوزادان آسیب نرساند.

یکی از پرطرفدار ترین تشک های نوزاد، تشک عروسکی می باشد که در دو نوع گارد دار و معمولی می باشد. این نوع تشک ها توسط پارچه های عروسکی و یا عروسک هایی بر روی تشک قرار میگیرد، تولید می شوند. تشک های طرح قورباغه، کیتی، مینیون، باب اسفنجی از انواع مدل های تشک های نوزاد محسوب می شوند. برای خرید تشک های عروسکی نوزاد، میتوانید به سایت فروش شرکت پاندا مراجعه کنید.

تشک های عروسکی لبه دار نوزاد

تشک های عروسکی لبه دار نوزاد

تشک های عروسکی لبه دار یکی از تولیدات خلاقانه شرکت پاندا محسوب می شود. این نوع تشک ها سبک است و به راحتی جابجا می شوند. لبه های موجود در تشک مانع از غلت زدن نوزاد می شود و خوابی آرام برای نوزادان را فراهم می کند.

خرید ارزان تشک عروسکی نوزاد 

خرید ارزان تشک عروسکی نوزاد

خرید تشک های عروسکی از شرکت پاندا، به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود. بنابراین برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود و به قیمت درب کارخانه تحویل خواهند گرفت. از طرفی شرکت پاندا همواره به دنبال جلب رضایت مشتری و فروش بیشتر بوده است و کیفیت بالا و قیمت ارزان را همواره مورد توجه تولید خود قرار داده است.

تشک های مسافرتی نوزاد 

تشک های مسافرتی نوزاد

امروزه تشک های مسافرتی نوزاد، یکی از اقلام ضروری جهت خرید سیسمونی محسوب می شود. این نوع تشک ها شامل ست بالش و تشک می باشد و بسیار سبک می باشد. الیاف این نوع تشک ها، ضد حساسیت و آنتی باکتریال می باشد. از این رو مشتریان با خیالی آسوده برای نوزادان خود می توانند استفاده کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *