خرید روتختی سه بعدی برای عروس

روتختی سه بعدی برای عروس یکی از جدیدترین طرح های روتختی ها می باشد. فروش عمده این روتختی ها با جنس و کیفیت های مختلف در سایت های معتبر با ارائه قیمت، بدون واسطه انجام می شود.

روتختی های عروس طرح سه بعدی دارای انواع مختلفی از جمله روتختی سه بعدی دو نفره سوئیت، روتختی سه بعدی کلاسیک، روتختی سه بعدی پاریس و … می باشند. ایجاد حالت های واقعی از خاصیت های روتختی های سه بدی می باشد.

روتختی های سه بعدی که به آنها روتختی دیجیتالی هم گفته می شود از تکنولوژی جدیدی از چاپ روی پارچه بهره برده که تصاویر در آن جلوه بیشتری پیدا کرده و بیننده حس زنده بودن را در آنها حس می کند.

چگونه طرح مناسب روتختی سه بعدی برای عروس را انتخاب کنیم؟

چگونه طرح مناسب روتختی سه بعدی برای عروس را انتخاب کنیم؟

انتخاب کردن یک روتختی سه بعدی مناسب از میان طرح های متنوع و متفاوت و زیبا کار سختی می باشد. برای انتخاب بهتر است ابتدا دکوراسیون اتاق خواب خود را در نظر بگیریم سپس مدل را انتخاب کنیم که با دکور اتاق خواب هماهنگی داشته باشد.

توجه به جنس، کیفیت و کارایی و … نیز در انتخاب روتختی از اهمیت بالایی برخوردار است.

آیا روتختی های سه بعدی قابل شست و شو هستند؟

آیا روتختی های سه بعدی قابل شست و شو هستند؟

این روتختی ها در ماشین لباسشویی قابل شست و شو هستند. برای شستن این روتختی ها در ماشین، بهتر است از دمای 30 درجه استفاده شود.

در شستن روتختی های سه بعدی به هیچ وجه نباید از سفید کننده ها و یا پودرهایی که دانه های آبی رنگ دارند، استفاده کنیم.

روتختی سه بعدی یک نفره GUZEL قلب قرمز ولنتاین

روتختی سه بعدی یک نفره GUZEL قلب قرمز ولنتاین

جنس این روتختی ساتین می باشد که دارای طرح زیبا از برگ های گل سرخ و بسیار شاد می باشد که به صورت سه بعدی روی روتختی طراحی شده است.

این روتختی دو عدد رو بالشی سه بعدی به ابعاد 50*70، یک عدد روتختی سه بعدی با ابعاد 220*160 و یک عدد ملحفه ساده با ابعاد 200*90 سانتی متر دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *