تشک مهمان | تشک مسافرتی

یک بستر خوب برای خواب، تشک هایی است که راحتی را به همراه داشته باشد. در طول سال ها تکامل در عرصه تولیدات کالای خواب، شاهد ارائه محصولات نسل جدید از جمله تشک مهمان یا تشک مسافرتی به بازار هستیم.

با تکنولوژی های جدید مورد استفاده، شاهد تغییرات زیاد در تولید این کالا بوده که سبب کاهش حجم و وزن این محصول شده است. تشک های مسافرتی نامی است که برای این محصول قرار داده شده و جزو نسل جدید محسوب می شود.

ویژگی و مزیت های تشک مهمان

تشک های قابل حمل که برای استفاده روی زمین، کاملا کاربردی بوده و از نظر ظاهری شباهت به تشک های سنتی دارد اما متریال متفاوتی برای تولید آن مورد استفاده قرار گرفته است.

لایه های آکاردئون، یک لایه به هم پیوسته بوده که پس از پنبه دوزی پارچه، داخل تشک قرار می گیرد و دور آن نواردوزی می شود.با توجه به این که تشک مهمان، فضای کمی اشغال می کنند، برای زندگی های امروزی، بسیار مناسب و کاربردی هستند.

علاوه بر مواردعنوان شده، یک ویژگی و مولفه تعیین کننده جهت تشویق مشتریان و مصرف کنندگان به خرید این محصول وجود دارد و آن هم قیمت مناسب این کالا ست که می توان به عنوان یک جاذبه قدرتمند عمل نماید.

چگونه و با چه متریالی تشک مسافرتی تولید می شود؟

اصلی ترین متریال یا موادی که در تولید تشک سفری مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند به موارد ذیل اشاره نمود:

  1. پلی فوم
  2. پارچه اعلا یا فیلامنت
  3. زیپ
  4. نوار
  5. لایه ویسکوز
  6. الیاف رنگی حلاجی شده

در هر نوع تشکی با توجه به مشخصاتی که دارد متریال متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی تشک های باکیفیت، که قیمت های بالاتری هم دارند، امکان شستشو هم دارند. در ادامه به معرفی اجمالی انواع تشکهای سفری خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

تشک های یک نفره و دونفره مهمان

سایز تشک مسافرتی یک نفره در دو سایز 185*85 و 200*90 سانتیمتر بر اساس کیفیت های مختلف تولید می شود.
تشک های دونفره هم به نوبه خود دارای سایز 180*160 سانتیمتر و در دو نوع پارچه اعلا و پارچه فیلامنت تولید می شوند.

تشک های سفری هوشمند

قابلیت تنظیم دما هم یکی از امکاناتی است که در نسل جدید تشک های سفری قرار داده شده است. جریان برق، انرژی مورد نیاز برای تغییر دما را تهیه کرده و می توان به عنوان ماساژور هم استفاده نمود. این نوع تشک ها هم به رفع خستگی و هم کاهش دردهای عضلانی کمک می نماید.

محصولات مرتبط

در صورت تمایل می توانید از سایر محصولات ما دیدن نمایید.

تشک خواب سنتی | تشک دست دوز
تشک سنتی
تشک عروسکی
تشک عروسکی
تشک طبی
تشک طبی