قیمت عمده تشک مسافرتی کودک ارزان

تشک مسافرتی کودک در سایزهای مختلف در سنین مختلف و در انواع طرح ها تولید می شوند تا هر خریدار بتواند با توجه به نیازش آن را خریداری کند. خرید این تشک ها با قیمت مطلوب در سایت های معتبر قابل تهیه می باشد.

تشک های مسافرتی کودک، یکی از تولیداتی می باشد که لازمه هر خانواده است که همراه خود کودک دارند تا در هنگام سفرهای دور و نزدیک استفاده کنند و بتوانند شرایط خوبی را برای خوابیدن کودکان فراهم کنند.

یکی از پرفروش ترین تشک های مسافرتی، تشک مسافرتی کودک است. تشک باید به گونه ای باشد که کودکان بر روی آن داحساس راحتی کنند و دارای الیافی باشد که نرم و لطیف باشد.

برای دوخت تشک مسافرتی نوزاد برای سیسمونی چه وسایلی مورد نیاز است؟

برای دوخت تشک مسافرتی نوزاد برای سیسمونی چه وسایلی مورد نیاز است؟

این تشک را می توان در دو سایز دوخت. سایز تا یکسال، سایز تا دو سال و سایز تا یکسال کاربردش بیشتر است.اندازه ی سایز تشک تا یکسال برای دوخت 50*70 سانتی متر می باشد.

2 تا پارچه به ابعاد 50*70، الیاف 3 سانتی، 2 تا نوار پارچه ای 10*50 سانت برای دسته ها و 4 تا نوار پارچه ای به عرض 10 و به طول دو برابر برای دور تشک سایز یکسال از وسایل مورد نیاز است.

تشک مسافرتی کودک مدل FEREMA

تشک مسافرتی کودک مدل FEREMA

این تشک یکی از انواع مدل های تشک مسافرتی کودک است. این تشک در ابعاد 65*90 سانتی متر تولید می شود.

این تشک ها قابل شست و شو می باشند و یکی از انواع تشک های طبی کودک است و همین باع می شود در کمر و گردن کودک خستگی ایجاد نشود.

مزایای تشک مسافرتی کودک

مزایای تشک مسافرتی کودک

این تشک ها همانطور که از اسمشان پیداست مسافرتی و قابل حمل می باشند. سبک بودن این تشک ها باعث شده است که حمل آنها بسیار راحت و آسان باشد.

قابل شست و شو بودن و کم جا بودن و طراحی شیک و متنوع  از دیگر مزایای تشک های مسافرتی کودک می باشد، و همین ویژگی ها سبب شده است خانواده های زیادی از آنها استقبال کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *