فروش عمده تشک طبی قیمت مناسب

تشک طبی قیمت مناسب را می توان از مجموعه ی شرکت پاندا خریداری نمود و هم چنین مرجع خوبی برای مشتریان خواهد بود؛ زیرا تشک پاندا به صورت عمده و بدون واسطه اینکار را انجام می دهد و دلیل ارزان بودن آن نیز به همین جهت می باشد.

تشک های طبی برای افرادی که از درد مفاصل و کمر رنج میبرند طراحی شده است. از مشخصه های بارز این تشک ها استفاده از فنرهای بانل با تراکم بالاست و هم چنین از پارچه های اعلاء در آن به کار رفته است. تشک طبی شرکت پاندا به صورت یک نفره و دو نفره عرضه میشود که شامل فنرهای متصل، غیر متصل و … است.

بهترین نوع تشک طبی فنری ارزان

انواع تشک ها کدامند؟

تشک اولین عامل تاثیرگذار در خواب می باشد. تشک ها به دو دسته پرطرفدار، طبی و فنری تقسیم می شوند. تشک فنری ساده ترین نوع تشک ها و در مقایسه با دیگر تشک ها ارزان تر می باشد. این تشک ها برای افراد تا 60 کیلوگرم مناسب است و با وجود ارتجاعات فنر تشک بهتر است افرادی که به صدای جا به جایی فنرها حساس هستند استفاده نکنند.

قیمت انواع تشک طبی فنری تولیدی تهران

مواد تشکیل دهنده تشک

در گذشته مردم از تشک هایی استفاده میکردند که از پنبه پر شده بود و با رویه ی پارچه ای پوشانده می شد. ولی امروزه ساختار تشک ها تغییر یافته است.

5 نوع مواد سازنده ی تشک طبی شامل موارد: فنرهای استیل، فوم که می تواند به صورت ترکیبی نیز به کار رفته باشد، لاتکس یا پلی فومی با فشردگی بالا ، تشک بادی و هیبرید می باشد که معمولا رویه ی کار با پارچه ی ژاکارد دوخته می شود.

تشک طبی فنر منفصل چه ویژگی هایی دارد؟

تشک زمینی طبی

تشک زمینی طبی شرکت پاندا با یک سری استانداردهای خاص تولید می شود برای کسانی که به توصیه پزشکان باید از تشک طبی استفاده کنند. تشک های زمینی طبی نام دیگر تشک های مسافرتی و یا مهمان است که از بهترین متریال و مواد استفاده شده است و در نهایت با دارای قیمت ارزان و مناسب باعث جذب مشتریان شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *