کارخانه تشک مسافرتی با بهترین تولیدات برای صادرات

کارخانه تشک مسافرتی ، که انواع این تشک ها را با جنس و طرح و با کیفیت خوب و دوام بالایی تولید میکند. تشک مسافرتی یکی از کالاهای ضروری است که هنگام سفر کردن لازم می شود که با استفاده از این تشک ها خواب و استراحت بهتری در سفر خواهید داشت.

تشک های مسافرتی دارای انواع مختلفی مانند ابری، طبی، الیافی، بادی و… هستند. این تشک ها دارای وزن سبکی بوده و حجم کمی از فضا را اشغال می کنند، به همین دلیل می توان آن را یه راحتی حمل و نقل کرد.

کارخانه تشک مسافرتی، تشک های مسافرتی متنوع را با بهترین تولیدات و قیمت مناسب برای صادرات تولید و عرضه می کند. تشک های ایرانی دارای کیفیت بالایی هستند. بیشتر این تشک ها به کشورهایی مانند عراق و افغانستان صادر می شوند.

قیمت فروش عمده تشک مسافرتی

قیمت فروش عمده تشک مسافرتی

قیمت تشک های مسافرتی در بازار که با توجه با گران شدن مواد اولیه و نوسانات ارز در بازار رو به افزایش است .تشک مسافرتی که به عنوان تشک مهمان نیز استفاده می شود متقاضی زیادی در بازار دارد. شما می توانید بهترین تشک های خوب و با کیفیت را با قیمت مناسب از ما خریداری نمایید، هدف ما جلب رضایت مشتریان است.

تولید تشک مسافرتی در استان اصفهان

تولید تشک مسافرتی در استان اصفهان

کارخانه تولید تشک مسافرتی اصفهان دارای چندین خط تولید انواع تشک مهمان، تشک نوزادی، تشک نوجوان، تشک مسافرتی در سایزهای مختلف و وزن های منفاوت دارای دوخت خوب و پارچه های زیبا می باشد. تولیدی تشک در اصفهان بخش زیادی از تولید خود را به صادرات اختصاص داده است. برای خرید مستقیم و بی واسطه از کارخانه با ما در ارتباط باشید.

کارخانه تشک مسافرتی بادی اینتکس

کارخانه تشک مسافرتی بادی اینتکس

تشک های بادی کم جا و چند منظوره جهت استفاده دائمی و موقتی در اتاق خواب و محل کار استفاده می شود. تشک های بادی برای دیسک کمر و آرتروز مناسب هستند. تشک های بادی کوچک و کم حجم می باشند و وزن بسیار سبکی دارند. بهترین نوع تشک بادی اینتکس را از ما می توانید خریداری نمایید. با ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *