فروش ویژه تشک برقی ایرانی قیمت کارخانه

تشک برقی ایرانی قیمت مناسب از کالاهای چند منظوره می باشد که مزایای متعددی دارد. فروش این تشک ها به صورت عمده در انواع طرح و مدل های مختلف در سایت های معتبر انجام می شود.

تشک های برقی با فناوری حرارتی خود منجر به گرم یا خنک شدن رختخواب شما می شوند. در واقع در فصول گرم با فناوری سرمایش و در فصول خنک با فناوری گرمایش، به مصرف کنندگان آرامش می بخشند.

استفاده از این تشک ها، منجر به گرم شدن بدن در زمان خواب می شود به این ترتیب دیگر لازم نیست فضای داخلی بیش از اندازه گرم شود. بنابراین با خرید این تشک ها می توانید کمک زیادی به کاهش مصرف انرژی کنید.

راهنمای خرید تشک برقی ایرانی قیمت مناسب

راهنمای خرید تشک برقی ایرانی قیمت مناسب

برای خرید تشک برقی با قیمت مناسب موارد زیادی وجود دارند که باید مورد توجه قرار بگیرند. جنس رویه، ابعاد، کنترل دمای تشک، نحوه شستن و … از مواردی است که باید به آنها توجه کنیم.

تشک های برقی دارای جنس های پنبه، پلی استری یا ترکیبی اند. ابعاد این تشک ها باید با تخت خواب ما مناسب باشد. برای شستن این تشک بهتر است برچسب دستورالعمل سازنده را به طور دقیق مطالعه کنیم.

تشک برقی مدل BE-240

تشک برقی مدل BE-240

این تشک در سایز یک نفره می باشد و می توان برای تسکین کمر درد، پا درد، دردهای شکم و … استفاده کرد. مدت زمان روشن بودن این تشک حداکثر 90 دقیقه می باشد.

این تشک قابل شست و شو با ماشین می باشد و سیستم خاموشی خودکار ندارد، ضد آلرژی و دارای کش چسبان می باشد.

کنترل دمای تشک برقی

کنترل دمای تشک برقی

نحوه کنترل و تنظیم دما تشک یکی از موارد مهم می باشد. مکانیسم عمل بعضی از تشک های دو نفره طوری است که امکان تنظیم دما برای هر طرف به صورت جداگانه میسر است.

برخی از تشک ها قابلیت گرمایش و سرمایش را به صورت هم زمان دارند. بسیاری از تشک ها اغلب قابلیت تنظیم دما بین 0 تا 10 درجه را دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *