صادرات پتو مسافرتی سروین دونفره

پتو مسافرتی سروین در رنگ ها و طرح های مختلف و متنوع می باشد که کاملا مقرون به صرفه است. قیمت هایی که از طرف شرکت ارائه می شود به دلیل بی واسطه بودن و کمترین سود دریافتی برای کارخانه کاملا منصفانه است.

پتو مسافرتی سروین از شرکت نرمینه را می توان از بین گل برجسته ،تک رنگ ، گلدار و ساده انتخاب نمود. امروزه یکی از ملزومات ضروری برای سفر، پتو مسافرتی است که پتوی سروین از شرکت نرمینه این نیاز را می تواند به بهترین نحو برای مشتریان برآورده سازد. پتو مسافرتی سروین دو نفره میتواند در عرصه صادرات موفق باشد چون ابعاد آن استاندارد و دارای جنس مرغوب و کیفیت بالا در حال تولید و عرضه می باشد.

پتو مسافرتی سروین

جزئیات پتو مسافرتی سروین

پتو مسافرتی دو نفره در ابعاد 220*240 و با وزن 1.5 کیلوگرم می باشد. به راحتی قابل شست و شو است. دارای جنس پلی استر و گرماژ 340 گرم بر متر مربع است. در رنگ های زیبا و متنوع تولید شده است و در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

پتو مسافرتی سروین

پتو مسافرتی گل برجسته

پتو مسافرتی گل برجسته از نمونه پتو مسافرتی های دو نفره بسیار زیبا و پرطرفدار می باشدکه نسبت به سایر پتوهای مسافرتی مقدار کمی سنگین تر هستند و برای کسانی که پتو هایشان را با وسواس انتخاب می کنند مناسب است. هدف بر این است که به توان بهترین جنس و تنوع را به خریداران ارائه داد.

پتو مسافرتی سروین

بازار عمده فروشی پتو مسافرتی دو نفره

شرکت نرمینه  اینرنت و فروش آنلاین را رأس کار خود قرار داده است. مشتریان با توجه به سایت های معتبر می توانند اقدام به خرید عمده نمایند. این عمل برای خریداران حائز اهمیت است؛ چون واسطه ها و دلالان حذف می شوند و مشتریان با خیالی آسوده با قیمتی ارزان و مناسب خریداری می کنند و از این رو به راحتی قابل دسترس برای همه ی افراد فراهم شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *