فروش مدل مسافرتی تشک ارزان در کرج

مسافرتی تشک ارزان در کرج بهترین نمونه تشک در وزن های مختلف می باشد. استفاده از الیاف با کیفیت در تولید تشک از موضوعاتی است که بیشترین تاثیر را برای خریداران داشته است.

در حال حاضر می توان تقاضای زیادی برای خرید تشک مسافرتی در شهر های مختلف کشور دید. از مهم ترین این شهرها می توان به کرج اشاره کرد که خریداران در این شهرها به سلامتی خود اهمیت می دهند.

تولیدی تشک مسافرتی کرج توانسته بهترین و ارزان ترین تشک های استاندارد مهمان را با بسته بندی های مناسب و زیبا را در دسترس مشتریان قرار دهد.

تشک بادی یک نفره الیاف دار

تشک بادی یک نفره الیاف دار

این تشک با طول 191 سانتی متر، عرض 99 سانتی متر، ارتفاع 25 سانتی متر، تحمل وزن 136 کیلوگرم تولید می شود.

جنس بدنه این تشک بادی از PVC با رویه جیر می باشد. رویه آن مواج و ضد تعریق می باشد و از الیاف شمعی در بدنه آن استفاده شده است. این تشک دارای برچسب تعمیرات می باشد.

قیمت مسافرتی تشک ارزان در کرج به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت مسافرتی تشک ارزان در کرج به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تشک ها با جنس و کیفیتشان رابطه مستقیم دارد. هر چقدر جنس و الیاف یک تشک بهتر باشد به همان میزان قیمت آن هم نسبت به بقیه تشک ها بیشتر خواهد بود.

رنگ و مدل هم در میزان قیمت تاثیر می گذارد و می دانیم که تشک ها دارای انواع مدل هها می باشند که بعضی از این مدل ها پر طرفدارتر وو قیمت آنها نسبت به بقیه تشک ها بالاتر است.

آیا در سفر هم می توان تشک طبی به همراه داشت؟

آیا در سفر هم می توان تشک طبی به همراه داشت؟

بسیاری از تشک های مسافرتی و مهمان که قابل استفاده در سفر و منازل و … می باشند، طبی بوده و به ستون فقرات آسیبی نمی رسانند.

تشک های طبی در درد کمر پیشگیری می کند و به تسکین آنها کمک می کند. پارچه این تشک ها از مواد ضد حساسیت می باشد که سبب حساسیت های پوستی نمی شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *