کارخانه تولید تشک دونفره مسافرتی قزوین

کارخانه تشک قزوین در جهت تولید تشک دو نفره موفق بوده و گام بلندی را در جهت تولید تشک برداشته است. یکی از بهترین کارخانه های تولید تشک، متعلق به شرکت پاندا می باشد. برای خرید عمده این محصول از کارخانه پاندا می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید و از مزایای خرید اینترنتی بهره مند شوید.

تشک دو نفره مسافرتی نسبت به تشک های سنتی با استقبال بیشتری روبرو شده است، زیرا بسیار راحت و سبک بوده و قابل حمل و نقل می باشد. تشک های مسافرتی توسط نمایندگی های سایر این شرکت در شهرهایی نظیر تهران، مشهد، یزد، اصفهان و… به صورت حضوری و غیرحضوری نیز  فروخته می شوند و قیمتی ارزان را برای مشتریان در نظر گرفته است. آنچه در این شرکت اهمیت دارد، جلب رضایت و جذب مشتری است.

خرید مستقیم تشک مسافرتی

خرید مستقیم تشک مسافرتی

یکی از عواملی که باعث تمایز شرکت پاندا از دیگر کارخانه ها باشد، نحوه ی فروش این شرکت است. شرکت پاندا به صورت مستقیم و بدون واسطه تشک های خود را به خریداران عرضه میکند که بسیار در مقرون به صرفه بودن تشک مسافرتی موثر است و از طرفی از طریق سایت، پاسخگوی نیاز مشتریان می باشد.

تشک مسافرتی یک نفره 

تشک مسافرتی یک نفره

این نوع تشک نسبت به تشک مسافرتی دو نفره فروش بیشتری دارد و در انواع مختلفی تولید می شوند. از نمونه های تولیدی می توان به تشک های فانتزی، عروسکی و یا از الیاف متنوعی که مصارف متفاوتی دارند، استفاده میشود.

تولیدات کارخانه ی تشک مسافرتی

تولیدات کارخانه ی تشک مسافرتی

کارخانه ی تشک سازی پاندا تنها به تولیدات تشک مسافرتی اکتفا نمیکند، بلکه ملزومات دیگر خواب مثل پتو، بالش، روتختی و… را در رنگ ها و طرح های متنوع نیز تولید و عرضه می نماید. این کارخانه علاوه بر تامین نیاز داخلی، قدم بزرگی را در عرصه ی صادرات برداشته است. محصولات صادراتی از جنس مرغوب، بسته بندی مناسب و کاوردار هستند که همین امر موجب رضایت مشتریان گشته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *