قیمت بالش پنبه ای | فروش عمده بالش الیاف طبیعی | پاندا

قیمت بالش پنبه ای

قیمت بالش پنبه ای در صورتی که بتوان از تولیدی، مستقیم اقدام به خرید آن نمود، طبیعتا، در کمترین حالت ممکن خواهد بود و فروش عمده بالش الیاف طبیعی، یکی از فعالیت های پاندا خواهد بود که با عرضه بهترین و باکیفیت ترین نمونه ها، انجام می شود. بالش الیاف طبیعی پنبه ای با وزن یک کیلوگرم و سایز 70*50 یک بالش خوب و استاندارد می باشد.

این روزها با توجه به تحقیقاتی که در زمینه خواص و فواید بالش الیاف طبیعی صورت پذیرفته است، شاهد آن هستیم که این نوع بالش ها، برای بدن، بسیار مفید بوده و به همین دلیل هم شاهد استفاده روز افزون خانواده ها از این نوع بالش می باشیم.

فروش عمده بالش با الیاف طبیعی نظیر پنبه، پشم، پر و … از جمله مواردی هستند که شرکت پاندا، ضمن تولید آن ها، سعی در عرضه مستقیم آن ها دارد.

شستن بالش پنبه ای

تولیدی بالش با الیاف طبیعی

الیاف طبیعی برای پر کردن بالش، می توانند با وزن های متفاوتی مورد استفاده قرار بگیرد که در این زمینه، برای پر کردن یک بالش با الیاف پنبه که قیمت مناسبی هم داشته باشد، یک کیلوگرم کافی خواهد بود.

در خصوص سایز بالش هم خوب است بدانید که بالش با سایز 70*50 سانتیمتر، یک بالش خوب و نرمال خواهد بود که فضای مناسبی هم برای خوابیدن ایجاد می کند.

وزن بالش پنبه ای

بهترین قیمت بالش پنبه ای

بهترین قیمت که برای فروش عمده بالش می توان در نظر گرفت، با توجه به نوع الیاف داخل بالش تعیین می شود که در این خصوص می توان گفت که پنبه سبزوار، یکی از بهترین و در عین حال گران ترین نمونه پنبه هایی خواهد بود که می توان مورد استفاده قرار داد.

در حال حاضر، تولیدی پاندا، در کنار الیاف مصنوعی مورد استفاده خود، بهترین الیاف طبیعی را هم مورد استفاده قرار می دهد تا در نهایت، شاهد ارائه بهترین بالش های کاربردی برای بازار باشیم.

شرکت پاندا خواب

سفارش انواع بالش برای خرید عمده

برای خرید عمده بالش، شما مشتریان عزیز، مسیرهای متعددی را می توانید مورد استفاده قرار دهید که در این میان می توان به امکان خرید عمده بالش به صورت غیر حضوری اشاره نمود.

این روش خرید، با کاهش هزینه های جانبی نظیر هزینه های مربوط به سفر، می تواند عاملی بر این باشد که حاشیه سود آوری شما هم افزایش یابد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *