قیمت تشک آکاردئونی مسافرتی برای عمده فروشی

قیمت تشک آکاردئونی به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن می توان به مقدار مصرفی الیاف و آکاردئون به کار رفته اشاره کرد. هم چنین سایز و ابعاد تشک، نوع دوخت، پارچه مصرفی و وزن تشک در قیمت گذاری موثر هستند. آکاردئون الیافی مصنوعی است که به صورت نواری فشرده قرار گرفته است. هرچه آکاردئون به کار رفته بیشتر باشد تشک مسافرتی مرغوب تر می باشد.

تشک های مسافرتی نسبت به تشک های سنتی فروش بیشتری دارد. زیرا سبک هستند و فضای کمی را اشغال می کنند. قیمت تشک آکاردئونی ارائه شده توسط شرکت پاندا از قیمتی مناسب و ارزان برخوردار می باشد و مناسب برای مشتریانی می باشد که قصد عمده فروشی دارند. چرا که با حاشیه سود بیشتری روبرو هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر تشک آکاردئونی از طریق یکی از راه های ارتباطی می توانید اقدام نمایید.

قیمت تشک آکاردئونی در سایت شرکت پاندا

قیمت تشک آکاردئونی در سایت شرکت پاندا

شرکت پاندا برای رفاه مشتریان لیست قیمت تشک های آکاردئونی را هر چند ساعت یکبار بروزرسانی می کند تا خریداران با خیالی آسوده به صورت آنلاین و اینترنتی اقدام به خرید نمایند. سایت شرکت پاندا یکی از معتبرترین سایت های فعال در زمینه ی فروش انواع تشک های مسافرتی می باشد.

انواع تشک های مسافرتی تولیدی

انواع تشک های مسافرتی تولیدی

تشک های مسافرتی در دو نوع زیپ دار و معمولی می باشد. تشک های زیپ دار قابل شستشو هستند زیرا الیاف از داخل تشک خارج می شود. همچنین به دلیل آگاهی مشتریان به محتویات داخل تشک از کیفیت بالاتری برخوردار است. درنتیجه گران تر از تشک های مسافرتی معمولی می باشد.

صادرات انواع تشک مسافرتی تولید شده

صادرات انواع تشک مسافرتی تولید شده

تشک های مسافرتی تولید شده در شرکت پاندا ، علاوه بر تامین و عرضه ی داخلی گام بلندی. ا در زمینه ی صادرات و ارتباطات بین المللی برداشته است. تشک های مسافرتی مرغوب را در بسته بندی های مناسب و کاوردار به کشور های نظیر، عراق، پاکستان، ارمنستان و … صادر می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *