قیمت روبالشی مخمل پارامونت بازار تهران

قیمت روبالشی مخمل از جنس پارچه مخمل پارامونت بسیار مناسب است و با کیفیتی کاملا رقابتی تولید می­شود.

کارخانه تولیدی پاندا از این نوع پارچه برای تولید محصولاتی چون روبالشی، متکا، رو تشکی و تیکه­گاه استفاده می کند. روبالشی های مخمل بسیار زیبا و با کیفیت تولید میشوند چرا که شرکت پاندا سعی بر این دارد تا از بهترین مواد اولیه در جهان برای تولید محصولات خود استفاده کند. از همین رو محصولات این شرکت به لحاظ کیفیت و تنوع در طرح و رنگ با نمونه های خارجی آنها در عرصه رقابت قرار دارد و این رقابت گویای تضمین قیمت و کیفیت و تنوع بالای این محصول است.

جنس پارچه مخمل پارامونت به چه شکل است؟

جنس پارچه مخمل پارامونت به چه شکل است؟

برای ایرانیانی که جنس پارچه مخمل برایشان قدمتی دیرینه دارد با اولین برخورد با کلمه مخمل نرمی و لطافت آن در ذهنشان مجسم می شود. جنس پارچه مخمل بسیار نرم و لطیف است که معمولا به عنوان روبالشی استفاده میشود و به دو صورت طرح دار و ساده تولید میشود. طرح های این روبالشی در نقش ها و شکل های بسیار متنوع متنوعی مثل: مدل های سنتی، اشکی، ترمه، بته جقه و حتی طرح های فانتزی و جدید نیز می باشد که به راحتی همه سلایق را پوشش می دهد.

تنوع روبالشی های مخمل به چه شکل است؟

تنوع روبالشی های مخمل به چه شکل است؟

روبالشی های مخمل به دلیل جنس پارچه آن کارایی بسیاری دارد این نرمی و لطافت جنس پارچه برای انواع روبالشی در سبک های مختلف کارامد است و در اشکال مختلفی چون: بالشت های مربعی، مستطیلی، گرد است که با همین نوع پارچه که نقش های بسیار زیبایی نیز دارد تولید میشود.

این روبالشی ها به صورت ساده نیز تولید میشود که در رنگ های: سرمه ای، قهوه ای، قرمز و آبی فیروزه ای است که به نوعی می توان گفت طرح ساده آن نیز از تنوع در رنگ نیز بهرمند است و دست خریداران را برای انتخاب باز میگذارد.

قیمت روبالشی مخمل در بازار رقابتی به چه شکل است؟

قیمت روبالشی مخمل در بازار رقابتی به چه شکل است؟

قیمت روبالشی مخمل با توجه به گستردگی آن در طرح و رنگ و شکل بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. نرمی و لطافت این نوع پارچه نیز طرفداران زیادی دارد و موجب فروش گسترده این نوع محصول در سطح کشور و حتی صادرات برون مرزی شده است.

شرکت پاندا نیز به منظور راحتی شما در صرف هزینه کمتر و زمان مناسب و آگاهی کامل از قیمت و خرید، راه های ارتباطی مناسبی برای ارتباط با کارشناسان فروش برای شما ایجاد کرده است و شما میتوانید برای آگاهی از قیمت روبالشی مخمل و خرید به صورت عمده آن با مشاوران ما در بخش فروش ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *