قیمت خرید تشک تن آسای آمستریس

تشک تن آسای آمستریس با توجه به مشخصه هایی که دارد، برای مشتریان زیادی کاربرد دارد. برای خرید عمده تشک های این شرکت و دریافت قیمت های رقابتی محصولات آن می توانید با ما در تماس باشید که خدمات مدرن این مجموعه، کمک موثری به کاهش هزینه های شما می نماید.

یکی از بهترین نوع تشک های طبی که فاقد اسکلت فنری می باشد، مربوط به تشک های آمستریس بوده و بهره مندی از لایه فوم هوشمند هم به نوبه خود، خواص و فواید این نوع تشک ها را افزایش می دهد.

انتخاب این نوع تشک ها برای افرادی که خواب سبک دارند، بسیار مناسب می باشد چرا که هیچ گونه حرکتی در آن احساس نمی شود.

تشک تن آسای آمستریس

مشخصات تشک تن آسای آمستریس

به هنگام خرید عمده تشک های تن آسای با مدل های مختلف، مشتریان نیاز به این دارند که اطلاعاتی در خصوص لایه های مختلف و مشخصات تشک ها داشته باشند.

در خصوص تشک های آمستریس گروه تن آسای، مهم ترین اطلاعاتی که می توان در اختیار مشتریان قرار داد، مربوط به موارد زیر می باشد:

  • رویه خاص آلیو اویل
  • برجستگی رویه تشک به خواب راحت کمک می نماید
  • بافت حفره حفره پارچه
  • لایه فوم هوشمند 60 کیلویی با ضخامت شش سانتیمتری
  • عدم وجود اسکلت فلزی
  • نرم و راحت

انتخاب این نوع تشک ها به صورت تضمین شده می تواند برای شما، یک خواب راحت را امکان پذیر نماید.

فوم هوشمند به کار رفته در یکی از لایه های تشک آمستریس تن آسای سبب شده تا کمک موثری به تنظیم دمای بدن نماید.

همچنین مزیت دیگر آن، مربوط به انعطاف پذیری بالای آن، مطابق با حالات بدن می باشد و در نتیجه در دفع استرس و ایجاد آرامش نیز تاثیرگذار خواهد بود.

انواع تشک تن آسای

فروش انواع تشک های تن آسای

در این سایت با ایجاد موقعیت های فروش انواع تشک های شرکت تن آسای، موقعیت های همکاری مناسبی ایجاد شده تا مشتریان بتوانند تامین جدیدترین و کاربردی ترین تشک ها را به انجام رسانند.

تشک های آمستریس در کنار تشک های آتلی، آرمتی، اکسیژن پلاس و … عرضه شده اند که برای خرید عمده تمامی آن ها می توانید با این واحد فروش در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *