پخش عمده تشک مسافرتی رشت

تشک مسافرتی رشت‌، از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد. تولیدی رشت به عنوان یکی از نمایندگی های شرکت پاندا به شمار می رود که انواع مختلفی از تشک های مسافرتی را تولید و عرضه می نماید.

تشک مسافرتی امروزه به دلیل سبک و کم حجم بودن جای تشک های سنتی و پنبه ای را گرفته است. پخش عمده تشک مسافرتی پاندا، به صورت مستقیم و بدون واسطه تشک های تولید شده خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد. تشک های مسافرتی از الیاف متنوعی مانند، آکاردئون، لایکو، پشم شیشه، ابر و … پر میشوند و موجب می شود وزن و کیفیت های متفاوتی را ایجاد نماید. انتخاب کیفیت و نوع الیاف مصرفی بستگی به انتخاب مشتریان دارد و با توجه به سفارش آن ها عرضه می شود. تشک مسافرتی رشت، یکی از نمایندگی هایی است که این شرایط را برای مشتریان فراهم نموده است.

خرید اینترنتی تشک مسافرتی رشت

خرید اینترنتی تشک مسافرتی رشت

برای خرید از تولیدی پاندا در رشت نیازی به مراجعه حضوری نیست، بلکه راحت ترین روش جهت خرید تشک مسافرتی، خرید اینترنتی از طریق سایت معتبر پاندا می باشد. این سایت به صورت مداوم به روز رسانی می شوند و اطلاعات شفافی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. از این رو خرید را برای مشتریان امن می کند.

انواع تشک مسافرتی تولیدی

انواع تشک مسافرتی تولیدی

تشک های مسافرتی در دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شوند. نوع زیپ دار علاوه بر مرغوبیت و کیفیت بالاتر، قابل شستشو نیز هستند و موجب آگاهی مشتریان به نوع الیاف مصرفی می شود. تشک های مسافرتی زیپ دار از نوع معمولی گرانتر نیز می باشند.

صادرات انواع تشک های مسافرتی

صادرات انواع تشک های مسافرتی

شرکت پاندا علاوه بر تولید و توزیع به بازارهای داخلی، رشد گسترده ای را در زمینه ی صادرات نیز داشته است. تشک های مسافرتی صادراتی از کیفیت بالا برخوردار است و به صورت کاوردار و بسته بندی های مناسب به کشورهای از جمله ارمنستان، عراق، پاکستان و … صادر می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *