پخش عمده تشک مسافرتی در بازار تهران

پخش عمده تشک تهران، برای افرادی که ساکن تهران هستند راحت تر از سایر مشتریان سراسر ایران است، اما یک نکته ای که امروزه اهمیت دارد این است که با وجود خرید و یا فروش اینترنتی نیاز به مراجعه حضوری نیست. این نوع خرید به فروشنده و خریدار کمک میکند تا از هدر رفتن وقت و انرژی بکاهد و در عوض تشک را با همان کیفیت و طرح مبادله کنند.

پخش عمده تهران ، قیمتی ارزان و مقرون به صرفه برای خریداران در نظر گرفته است، زیرا بدون واسطه و مستقیم از کارخانه خریداری می شود و مشتریان با آسودگی کامل میتوانند اقدام به خرید عمده ی خود نمایند.

قیمت تشک مسافرتی

قیمت تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی دارای قیمت های متفاوتی است. زیرا، عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیرگذار هستند.

الیاف به کار رفته در آن: الیاف های رنگی، پشم شیشه، آکاردئون و…

جنس پارچه: از دو نوع معمولی و ضد حساسیت و در طرح های مختلف

ابعاد و سایز تشک: در انواع نوزاد، بزرگسال، نوجوان. هر کدام دارای سایز های متنوعی هستند.

وزن: مربوط به الیاف مصرفی برمیگردد که دارای حجم و یا نازک باشد و با توجه به خواسته ی مشتری به صورت عمده قابل سفارش می باشد.

 پخش عمده تشک

 پخش عمده تشک

شرکت های مختلفی در حال تولید تشک در ایران هستند. شرکت پاندا، یکی از معتبرترین شرکت ها در تولید تشک می باشد و نمایندگی ها ی متعددی در شهرهایی مانند تهران، یزد، مشهد و… دارد. خریداری از هر کدام از این کارخانه ها از طریق خرید آنلاین بسیار راحت و امکان پذیر است.در خرید اینترنتی می توانید از مشاوره های رایگان و تخفیفات از طریق راه های ارتباطی نیز بهره مند شوید.

تولیدات پخش عمده تهران

تولیدات پخش عمده تهران

کارخانه ی پاندا علاوه بر تولید تشک، در زمینه های عرضه ی محصولات دیگر مانند روتختی، بالش، پتو، سیسمونی و… فعالیت دارد. محصولات دیگر آن در سایت این شرکت به صورت مداوم به روز رسانی می شوند و در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *