استعلام قیمت عمده مدل روبالشتی نخی تولیدی پاندا

مدل روبالشتی نخی تولیدی شرکت پاندا محصول با کیفیتی است که قیمت پایینی دارد. این مدل روبالشتی نخی طرفداران مخصوص خود را دارد.

تنوع مدل روبالشتی نخی

تنوع مدل روبالشتی نخی

فروش روبالشتی نخی با طرح های زیبا با بهترین کیفیت به خریداران این محصول عرضه می شود. استفاده از این نمونه کالا های خواب یک امر ضروری و لازم می باشد و از کثیف شدن بالش و الیاف درون آن جلوگیری می کند. افراد مختلف می توانند دکوراسیون اتاق خواب شما را با هزینه ارزانی به خوبی تغییر دهند. طرح های آن ها متنوع و متناسب یا همه سلیقه هاست.

روبالشتی های نخی کیفیت مطلوبی دارند و با شست وشوی مکرر یاق راار گرفتن در معرض نور شدید خورشید تغییر رنگ نمی دهند و حالت کهنگی پیدا نمی کنند.

این کالا در طرح هایی از قبیل فانتزی، زیپ دار، پاکتی، طرح های راه راه، سه بعدی و … تولید می شود. که انتخاب هر کدام از این ها به بودجه و سلیقه خریداران عمده محصول بستگی دارد.

 

شرکت تولیدی پاندا در جهت فروش محصولات ارزان، مدل روبالشتی نخی را وارد بازار کرده است.

تفاوت مدل روبالشتی نخی نسبت به سایر روبالشتی ها

تفاوت مدل روبالشتی نخی نسبت به سایر روبالشتی ها

تفاوت روبالشتی نخی نسبت به انواع دیگر روبالشتی ها عبارت است از:

روبالشتی نخی بسیار نرم و لطیف می باشد.

روبالشتی نخی کیفیت بالایی دارد چون از نخ پنبه در تولید این محصول استفاده شده است.

پارچه های نخی به علت استفاده از درصدهای نخ طبیعی در ساختار خود قیمت های متفاوتی دارند. این پارچه ها از رنج تمام نخ پنبه یا کتان  تا درصد های پایین نخ پنبه تولید می شوند و بنا به درصد همبن مواد دسته بندی می شوند.

قیمت عمده مدل روبالشتی نخی تولیدی شرکت پاندا

قیمت عمده مدل روبالشتی نخی تولیدی شرکت پاندا

قیمت عمده روبالشتی برای خریداران عمده تحت تاثیر عوامل مختلفی است. از آنجا که خریداران عمده به دنبال خرید محصولی هستند که بیشترین استانداردهای مرغوبیت کالا را داشته باشد و در عین حال بسیار مقرون به صرفه هم باشد، شرکت پاندا توانسته است مجموعه‌ای از مدل‌های جدید را فراهم کند که همه پاارامترهای لازم برای خرید عمده از نگاه خریداران را داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *