استعلام قیمت عمده روتختی کتان پنبه ای

روتختی کتان پنبه ای به صورت عمده و مستقیم از تولیدی فروش دارد  لذا شما میتوانید خریدی بسیار ارزان و مقرون به صرفه داشته باشید.

این روتختی ها از الیاف طبیعی کتان و پنبه تولید شده است و لذا برای کسانیکه به دنبال روتختی ها با الیاف طبیعی هستند بسیار مناسب است. این روتختی ها طی فرایند تولید بسیار مقاوم سازی میشوند و لذا در برابر شستشو و استفاده مداوم ماندگاری خود را حفظ مینمایند. خرید این روتختی ها از شرکت پاندا برای شما یک محصول کاملا ایده آل را به همراه خواهد داشت.

کیفیت روتختی های کتان پنبه ای

کیفیت روتختی های کتان پنبه ای

کتان یک نوع الیاف طبیعی است و ساختمان داخلی کتان بیشتر از پنبه است و بسیار مناسب با فصول گرم سال است. این روتختی ها بسیار سبک و راحت هستند و سنگینی زیادی ندارند.

همچنین این نوع روتختی ها بسیار مقاوم و مستحکم هستند و لذا با توجه به نوع استفاده شان که هم به صورت کاور و هم به عنوان تزیین مورد استفاده قرار میگیرند مقاوم سازی شده اند.

شستشوی این روتختی ها نیز بسیار راحت است و به دلیل  مقاومت الیاف در برابر مواد اسیدی و قلیایی به راحتی میتوانید آن را شستشو دهید و نگران آبرفت و تغییر رنگ در آنها نباشید.

روتختی های کتان پنبه ای در تنوع به چه شکل است؟

روتختی های کتان پنبه ای در تنوع به چه شکل است؟

این روتختی ها بسته به نوع نیاز و مصرف شما متناسب برای یک نفر و دونفره و یا نوزاد تولید دارند و متناسب با همه گروه های سنی تنوع ایجاد کرده اند.

در تنوع رنگ این محصول از آرامبخش ترین رنگ های متناسب با اتاق خواب استفاده شده است و هچنین در طرح های آن نیز شما شاهد طرح های سه بعدی، گلدار، عروس، سلطنتی، فانتزی و… خواهید بود و این طیف گسترده از تنوع دست شما را برای خرید و انتخاب باز خواهد گذاشت.

روتختی کتان پنبه ای را از کجا تهیه کنیم؟

روتختی کتان پنبه ای را از کجا تهیه کنیم؟

برای استعلام قیمت و خرید روتختی کتان پنبه ای شما میتوانید به صورت غیر حضوری و اینترنتی نسبت به خرید اقدام نمایید. این روتختی ها با توجه به نوع الیاف و کیفیتی که دارند جز اقلام بسیار پر مصرف هستند و لذا ثبت سفارش از آن به صورت انبوه صورت میگیرد به طوری که بازار صادرات آن جز سودآور ترین اقلام است.

شما نیز اگر خواهان روتختی کتان پنبه ای هستید میتوانید برای خرید و ثبت سفارش آن به صورت عمده با همکاران و مشاوران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *