تولیدی تشک یک نفره مسافرتی برای صادرات به عراق

تولیدی تشک یک نفره ، انواع مختلفی از تشک های یک نفره که از الیاف های متنوعی اعم از، لایکو، آکاردئون، پشم شیشه، ابر و … پر می شوند، ارائه می دهد. یکی از معتبرترین تولیدی های تشک، مجموعه کارخانه های پاندا است که در شهرهای مختلفی از جمله، تهران، مشهد، یزد،اصفهان و … دارای نمایندگی می باشد.

تشک های مسافرتی نسبت به تشک های پنبه ای و سنتی دارای مزایایی می باشد که سبب شده مشتریان زیادی ، طرفدار تشک های مسافرتی باشند. این تشک ها سبک هستند و به راحتی قابل حمل و نقل می باشند. تولیدی تشک یک نفره، نه تنها عرضه برای مشتریان داخلی، بلکه برای مشتریانی که در خارج از کشور هستند مانند، ارمنستان، عراق، پاکستان و … تولید و عرضه می نمایند. تشک های مسافرتی صادراتی با کیفیتی مرغوب و کاوردار به صورت عمده ارائه می شود.

نحوه ی خرید از تولیدی تشک یک نفره

نحوه ی خرید از تولیدی تشک یک نفره

برای خرید تشک های مسافرتی یک نفره از دو روش حضوری و اینترنتی می توانید اقدام نمایید. روش حضوری از طریق مراجعه به یکی از نمایندگی های شرکت پاندا در شهرهای مختلف و روش اینترنتی از طریق مراجعه به سایت فروش این شرکت امکان پذیر می باشد. بی شک آسان ترین روش خرید، سفارش عمده آنلاین می باشد و در وقت و هزینه ی مشتریان نیز، صرفه جویی خواهد شد.

تولید تشک مسافرتی نوزاد

تولید تشک مسافرتی نوزاد

با تولید تشک های مسافرتی نوزاد مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. زیرا این تشک ها سبک هستند و به راحتی جابجا می شوند. الیاف و پارچه مصرفی در تشک های مسافرتی نوزاد، از نوع ضد آلرژی هستند و به صورت ست بالش و تشک به فروش می رسد.

تشک های مسافرتی بادی

تشک های مسافرتی بادی

تشک های مسافرتی بادی مناسب برای سفر و کاربرد آن خودرویی می باشد. این نوع تشک دارای سطح موج دار می باشد که مانع از سر خوردن افراد می شود. در زمانی که به تشک نیازی نباشد فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *