صادرات روتختی نخ پلی استر دونفره شش تیکه

روتختی نخ پلی استر به صورت یک پکیج شش تیکه را میتوانید از شرکت پاندا خریداری نمایید.

این روتختی ها به صورت پک های چهار تیکه، شش تیکه و هشت تیکه تولید میشوند و شما با توجه به نوع نیاز و فضای اتاق خواب خود میتوانید برای خرید این پک های کامل اقدام به خرید نمایید. علاوه بر این تنوع بسیار بالای در طرح و رنگ و نوع جنس پارچه آنها نیز در نظر گرفته شده است تا پوششی مناسب را برای همه سلایق و خریداران ایجاد نماید.

روتختی های شش تیکه به چه شکل تولید میشوند؟

روتختی های شش تیکه به چه شکل تولید میشوند؟

روتختی های شش تیکه شامل لحاف، ملحفه تشک کشدار، ۲عدد روبالشی، ۲عدد کوسن میباشد.

این پک کامل برای شما یک اتاق خواب کاملا هماهنگ و ست شده را ایجاد میکند و با خرید این نوع پک ها دیگر نگرانی هماهنگی را نخواهید داشت و میتوانید یک اتاق خواب با هارمونی مناسب ایجاد نمایید. ضمن اینکه تنوع در طرح و رنگ این پک ها دست شما را برای چیدمان و خرید باز گذاشته است.

کیفیت استفاده از پارچه پلی استر در روتختی ها به چه شکل است؟

کیفیت استفاده از پارچه پلی استر در روتختی ها به چه شکل است؟

پلی استر یک الیاف مصنوعی و کاملا سبک و مقاوم است که به دلیل فرایند تولید خاص آن کاملا ضد آب و ضد حساسیت هستند و متناسب با انواع پوست هاست و لذا ثبت سفارش از این نوع جنس پارچه بسیار بالاست.

شستشوی این نوع روتختی ها بسیار راحت است و شما میتوانید در دمای ۳۰ درجه سانتی گراد و با استفاده از مایع بدون آنزیم آن را شستشو دهید و تغییر رنگ و سایز در این نوع پارچه نیز دیده نمیشود.

در این نوع روتختی ها شما تنوع به صورت یک نفره، دونفره و نوزاد و کودک را خواهید داشت و متناسب با نیاز و سلیقه حق انتخاب خواهید داشت.

روتختی نخ پلی استر را از کجا تهیه کنیم؟

روتختی نخ پلی استر را از کجا تهیه کنیم؟

روتختی نخ پلی استر را میتوانید از تولیدی پاندا تهیه نمایید ضمن اینکه باید بدانید که روتختی های نخ پلی استر الیافی بسیار خاص و پر طرفدار دارد و به دلیل ماندگاری بالا و ضد حساسیت بودن آن جز کالاهای بسیار پر سفارش است.

از طرفی صادرات بسیار گسترده را نیز به خود اختصاص داده است و این فروش و صادرات تضمین کیفیت و قیمت مناسب این شرکت است. شما نیز اگر خواهان خرید این محصول و بهره­مند شدن از سودآوری آن هستید میتوانید با همکاران و مشاوران ما در ارتباط باشید و نسبت به ثبت سفارش عمده از روتختی نخ پلی استر اقدام نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *