صادرات تشک سفری دو نفره ارزان به عراق

تشک های سفری دونفره در مراکز متعدی در سطح کشور تولید و عرضه می شود.

تشک های سفری با توجه به نوع الیاف، سایز، دوخت، … از کیفیت های مختلفی برخوردار هستندو انواع ساده، لبه دار، زیپ دار و بدون زیپ دارند که بر روی قیمت این محصولات تاثیر بسزایی دارد.

تشک های دونفره کاملا استاندارد برای دونفره تولید شده اند و از قیمت بالاتری نسبت به نوع یک نفره این محصول برخوردارند.

تشک های مسافرتی علاوه بر بازار فروش مناسب که در بازار های داخلی دارند بازار سود آوری هم در زمینه صادرات دارند و توانسته اند تقاضا کنند گان بالایی در کشور های همسایه با توجه به کیفیت های مختلف پیدا کنند.

مقصد صادرات تشک های مسافرتی

مقصد صادرات تشک های مسافرتی

مقصد اصلی صادرات تشک های مسافرتی به کشور های عراق، و دیگر کشورهای همسایه می باشند که یک صادرات پرسود را برای سرمایه گذاران این محصول به وجود آورده است.

تشک های مسافرتی با توجه به حجم کم و سبکی و همچنین بسته بدی مناسبی که دارند برای صادرات بسیار کم خطر و راحت می باشند.

ویژگی های تشک های مسافرتی

ویژگی های تشک های مسافرتی

تشک های مسافرتی کاملا بدون حساسیت و مناسب برای تمامی پوست ها تولید شده اند و مناسب برای افراد با مشکلات ستون فقرات، کم حجم و سبک ، دوخت تمیز و طرح و رنگ های بسیار زیبا و… که برای تمامی افراد یک کالای کاربردی می باشد.

خرید اینترنتی مستقیم و بدون واسطه تشک های مسافرتی

خرید اینترنتی مستقیم و بدون واسطه تشک های مسافرتی

شرکت پاندا با با ارائه تشک های مسافرتی در مدل ها و کیفیت های متنوع با قیمت درب کارخانه و به صورت اینترنتی یک گزینه بسیار مناسب برای خرید عمده می باشد و همچنین می توانید در جهت تهیه عمده این تشک ها به منظور صادرات با این مجموعه همکاری کنید و یک خرید مطمئن و معتبر را پشت سر بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *