صادرات انواع تشک سفری قیمت خوب به عراق

انواع تشک های سفری در ابعاد، کیفیت و با متریال های مختلف تولید و به بازار فروش عرضه می شوند.

تشک های سفری یک کالا بسیار سبک و کم حجم هستند که در شرایط مختلفی چه در خانه و مسافرت قابل استفاده می باشند و می توانند شرایط یک استراحت آرامبخش را به شما هدیه بدهند.

تشک های سفری تولید ایران از کیفیت های مطلوب و استانداری برخوردار هستند و توانسته اند در حوزه صادرات یک کالای پر سود و مناسب برای سرمایه گذاری باشند.

تشک های سفری از قیمت های مناسب و در عین حال ویژگی های مطلوبی برخودار هستند که همین دو مورد در کنار هم باعث فروش عالی این نوع تشک شده و حتی توانسته اند در منازل  جای تشک های سنتی را به خود اختصاص دهند.

صادرات تشک های سفری یک نفره به عراق

صادرات تشک های سفری یک نفره به عراق

تشک های سفری توانسته اند در حوزه صادرات به کشور های همسایه از جمله عراق بسیار موفق باشند.

این تشک های سفری  در ساک بسته بندی و با کیفیت استاندارد صادر می شود و استقبال خوبی که از این تشک ها شده باعث شده بستر مناسبی برای دیگر سرمایه گذاران کالا خواب فراهم شود و بر روی این کالا سرمایه گذاری انجام دهند.

ویژگی های یک تشک سفری با کیفیت

ویژگی های یک تشک سفری با کیفیت

ویژگی های یک تشک سفری باکیفیت به مواردی از جمله الیاف مرغوب، پارچه مورد استفاده برای رویه ، نرم و بدون حساسیت باشد، ابعاد استاندارد، به صورت زیپ دار باشد و همچنین ساک بسته بندی و دوخت تمیز از جمله موارد و نکاتی می باشد که درخرید یک تشک مسافرتی با کیفیت باید مورد توجه قرار بگیرد.

خرید عمده تشک های سفری با قیمت مناسب

خرید عمده تشک های سفری با قیمت مناسب

خرید تشک های سفری در تیراژ بالا و عمده از قیمت های مناسب تری  نسبت به خرید جزئی برخوردار هستند.

بازرگانی پاندا یکی از شرکت های اینترنتی فروش عمده کالای خواب می باشد که تمامی محصولات خود را با قیمت تولیدی و به صورت عمده به فروش می رساند و یک فرصت مناسب برای خریدارن عمده تشک های سفری می باشد که از این سایت خرید خود را انجام دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *