صادرات تشک مسافرتی آکاردئونی به پاکستان

صادرات تشک مسافرتی به عنوان یکی از سودآوری های مهم و ضروری برای کشور و تولید کننده به شمار می رود. شرکت پاندا علاوه بر تولید و ارائه تشک های مسافرتی از جمله تشک مسافرتی آکاردئونی برای بازارهای رقابتی داخلی، تشک های مرغوب و باکیفیت را به کشورهای مختلف از جمله، پاکستان، ارمنستان، عراق و … صادر می کند.

تشک های مسافرتی امروزه از جایگاه و فروش بالایی برخوردار است. زیرا دارای مزیت هایی از جمله سبک و کم حجم بودن، به راحتی قابل حمل و نقل می شوند، در مصارف روزانه و حتی مهمان نیز قابل استفاده هستند. برای سفارش و کسب اطلاعات انواع تشک های مسافرتی صادراتی به سایت شرکت پاندا می توان مراجعه نمود. صادرات تشک مسافرتی در بسته بندی های مناسب و کاوردار صورت میگیرد و از این رو موجب زیبایی ظاهری می شود.

صادرات تشک مسافرتی و قیمت آن ها به چه عواملی بستگی دارد؟

صادرات تشک مسافرتی و قیمت آن ها به چه عواملی بستگی دارد؟

تشک های صادراتی با قیمتی مقرون به صرفه فروخته می شود و قیمت گذاری انواع تشک ها تحت تاثیر چند عوامل از جمله، سایز تشک، پارچه و الیاف مصرفی، نوع دوخت، وزن تشک و … قرار دارد.

تولید تشک مسافرتی نوزاد

تولید تشک مسافرتی نوزاد

تشک مسافرتی نوزاد یکی بهترین تولیدات شرکت پاندا می باشد، به گونه ای که تبدیل به ضروری ترین لوازمات نوزاد شده است. تشک مسافرتی نوزاد به صورت ست بالش و تشک ارائه می شود. الیاف مصرفی و پارچه ی به کار رفته ضد حساسیت میباشد تا آسیبی به پوست نوزاد وارد نکند.

تشک مسافرتی یک نفره ابری

تشک مسافرتی یک نفره ابری

اگر به دنبال تشک مسافرتی ارزان قیمت و با کیفیت می گردید، انتخاب تشک مسافرتی یک نفره ابری می تواند گزینه ی مناسبی باشد. این نوع تشک نسبت به سایر تشک ها ارزان قیمت است و بیشتر در مصارف خوابگاهی، آموزشی و … کاربرد دارد. برای سفارش عمده تشک مسافرتی یک نفره ابری راحت ترین روش، سفارش اینترنتی می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *