صادرات تشک اسفنجی یک نفره ساده

تشک اسفنجی یک نفره که با روکش های ساده و معمولی تولید می شوند، در عرصه صادرات توانسته اند بازار مناسبی را از آن خود نمایند. همانگونه که می دانید بخش اعظمی از فعالیت های تجاری پرسود در بخش تجارت های بین المللی انجام می شود. صادرات تشک هم به عنوان یکی از این فعالیت ها می باشد که موقعیت شگفت انگیزی برای این امر ایجاد شده است.

صنعت کالای خواب، شامل محصولات بسیار گسترده ای می شود و همچنین موقعیت تجاری پرسودی در این زمینه وجود دارد.

یکی از این عرصه های تجاری قابل معرفی مربوط به صادرات تشک می باشد که کشورهای متعددی در این زمینه به عنوان جامعه هدف شناخته می شوند.

در حال حاضر تولیدی های کالای خواب از الیاف متعددی همچون اسفنج، پشم شیشه، پنبه و دیگر الیاف مصنوعی و طبیعی برای پر کردن تشک استفاده می نمایند.

در این قسمت به معرفی تشک های اسفنجی برای صادرات می خواهیم بپردازیم.

تشک اسفنجی ساده

تشک های اسفنجی ساده دارای چه ابعاد و اندازه هایی هستند؟

یکی از اصلی ترین لایه های مورد استفاده در تولید تشک، اسفنج می باشد اما نکته قابل توجهی که سبب تفاوت آن ها می شود مربوط به این است که وزن اسفنج مورد استفاده در تشک ها چقدر است.

همچنین جنس اسفنج مورد استفاده نیز به عنوان یکی از مسائلی است که سبب ایجاد تفاوت می شود.

از مزیت تشک های اسفنجی می توان به عدم استفاده از فنر در آن ها اشاره نمود و همین مسئله سبب راحتی خواب برروی آن ها می شود.

تشک های تک نفره و دونفره ساده از انواع تشک های اسفنجی پرکاربرد می باشد.

تشک های فوق با عرض 90، 100، 120، 140، 160، 180 و 200 سانتی متری تولید می شوند که هر کدام برای گروه سنی و جنسی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

تشک اسفنجی یک نفره

آیا صادرات تشک اسفنجی یک نفره و دونفره سودآوری مناسبی دارد؟

بدون شک صادرات از اصلی ترین فعالیت های تجاری با سودآوری تضمین شده می باشد.

نکته قابل توجهی که وجود دارد، انتخاب یک محصول خوب و مناسب می باشد که سودآوری های لازم را نیز به همراه آورد.

در این زمینه می توان به تشک اسفنجی یک نفره اشاره نمود که این محصول با بیشترین ظرفیت ممکن توسط تولیدی های ایرانی عرضه می شود.

از طرفی حاشیه سود بالای این محصول هم از دیگر مزیت هایی است که سبب می شود تا بتوان تجارت مطمئن تری را در این عرصه آغاز نمود.

ارتباط خود را با تیم پاندا خواب برقرار نمایید تا با کسب مشاوره های لازم بتوانید شما هم برای شروع این فعالیت تجاری اقدام نمایید.

منبع: بازار فروش ملزومات خواب | تولیدی ملزومات خواب