پخش تشک های مسافرتی ایرانی قیمت مناسب

پخش تشک های مسافرتی ایرانی با بهترین قیمت عمده از طریق شرکت پاندا انجام می شود.

تشک های  مسافرتی نوع تشک زمینی هستند که کاربرد بسیاری دارند این تشک ها مانند تشک های سنتی قدیمی هستند که در منازل مادر بزرگ ها و حتی جهیزه عروس ها موجود بودند،اما تفاوتی که این تشک ها با تشک های سنتی دارند نحوه طراحی آن ها می باشد که  در این مدل از تشک ها از الیاف سبک و در عین حال راحت استفاده می شود و همچنین نوع جاگیری و … متفاوت است.

تشک های مسافرتی با توجه به ویژگی های بینظیری که دارند امروزه مورد توجه بسیاری از خریدارن تشک های سنتی قرار گرفته اند و توانسته اند جایگاه خوبی در بازار های فروش پیدا کنند.

ویژگی های تشک های مسافرتی

ویژگی های تشک های مسافرتی

برجسته ترین ویژگی تشک های مسافرتی وزن و حجم کم تر و جابه جایی راحت تر از سایر تشک ها می باشد، این تشک ها کاملا ضد حساسیت و قابل شستشو دارند و از سایز های مختلف و همچنین طرح رنگ های بسیار زیبا دارا می باشد.

به طور کلی تشک های مسافرتی از وزن ۱ کیلو تا ۵ کیلو گرم تولید می شوند که افراد بنا به نوع نیاز خود به خریدآن ها می پردازند.

انواع تشک های مسافرتی ایرانی

انواع تشک های مسافرتی ایرانی

تشک های مسافرتی در انواع سایز های یک نفره و دونفره و همچنین در ضخامت های مختلف با الیاف مختلف در مارک های مختلف تولید می شوند.

هرچقدر میزان متریال مورد استفاده با کیفیت تر باشد میزان قیمت تشک بالا تر می باشد البته عواملی از جمله برند هم تاثیر گذار می باشد، همچنین به باکیفیت ترین نمونه کار این تشک ها می توان به مدل آکاردئون اشاره کرد.

مرکز فروش عمده اینترنتی تشک های مسافرتی

مرکز فروش عمده اینترنتی تشک های مسافرتی

از جمله راه های کارآمد در جهت خرید عمده می توان به خرید اینترنتی اشاره کرد که باعث می شود شما یک خرید با صرفه تر در هزینه و همچنین بدون اتلاف وقت را تجربه کنید.

شرکت پاندا یکی از این مراکز عرضه کننده انواع تشک های مسافرتی می باشد که محصولات خود را با قیمت های رقابتی و مناسب تر نسبت به سایر شرکت ها ارائه می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *