مرکز پخش تشک مسافرتی مهمان ارزان

تشک مسافرتی مهمان در انواع طرح ها و مدل ها و دارای طراحی هوشمند می باشند. این تشک ها در وزن و ابعاد و اندازه های مناسب تولید می شوند، به همین دلیل یکی از پرکاربردترین وسایل مورد نیاز در سفر می باشند.

همه ما در طول روز با انجام کارهای متعدد و زیاد شب ها خسته به خانه برمی گردیم و تنها چیزی که می تواند خستگی را از تنمان بیرون کند خوابیدن در یک جای نرم و راحت است، اما در مسافرت شاید نتوانیم در جای مناسبی بخوابیم و تشک های مسافرتی این امکان را برای ما فراهم کرده اند تا در سفر خواب راحتی داشته باشیم.

قیمت مناسب، قابل حمل بودن، نرم و راحت بودن و … این تشک ها باعث شده است نقش پر رنگی در میان خانواده ها پیدا کنند.قیمت این بالش ها بسته به جنس، وزن و سایز و … با یکدیگر متفاوت است.

تشک های مسافرتی چه جاهایی کاربرد دارند؟

تشک های مسافرتی چه جاهایی کاربرد دارند؟

تشک های مسافرتی، امروزه در هتل ها و در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند، و از آن می توان به عنوان تشک مهمان، استفاده ی روزمره، هدیه دادن و یا برای مسافرت استفاده کرد.

تشک های مسافرتی هم به صورت دونفره و هم به صورت یک نفره در بازار وجود دارد. تشک های دونفره نسبت به یک نفره گزینه ی مناسبی برای تشک مهمان می باشند.

تشک های مسافرتی چه ویژگی هایی دارند؟

تشک های مسافرتی چه ویژگی هایی دارند؟

این تشک ها وزن سنگینی ندارند به همین دلیل جابه جایی و انتقال آن راحت می باشد. ابعاد این تشک ها به گونه ای طراحی شده اند که فضای زیادی را اشغال نمی کنند.

الیافی که در این تشک ها به کار رفته است از بهترین الیاف ها می باشد که باعث می شود عرق نکنید و بسیار نرم می باشد و با خوابیدن بر روی آن می توان لذت واقعی را چشید.

تشک مسافرتی مهمان طرح رویال مدل کلاسیک

تشک مسافرتی مهمان طرح رویال مدل کلاسیک

تشک مسافرتی مدل کلاسیک یکی از طرح های رویال می باشد که در ابعاد 190*90 سانتی متر طراحی و دوخت می شوند.

این تشک ها دارای ساک حمل می باشند که بسیار سبک بوده به همین علت می توان با خیال راحت از آنها برای سفر استفاده کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *