خرید بالش استیکری ارزان قیمت

بالش استیکری ارزان تولید شده توسط پاندا خواب، از جنس نمد بوده که این نوع بالش ارزان قیمت می تواند انتخاب مشتریان زیادی برای خرید عمده قرار گیرد. در صورتی که بخواهید به سفارش عمده بالش عروسکی و یا انواع مدل بالش های دیگر اقدام نمایید، می توانید با ما در تماس باشید.

بالش نمدی

شکلک های تلگرامی امروزه در تولید وسایل و ابزارهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرند که از جمله آن ها می توان به امکان تولید بالش نمدی اشاره نمود و چنین بالش هایی از قابلیت استفاده به عنوان کوسن، بالش، تزیینی و … برخوردار هستند.

بالش استیکری

سفارش عمده بالش استیکری

سفارش بالش استیکری برای مشتریانی که قصد سفارش عمده دارند، می تواند از روش های مختلفی قابل انجام باشد که بدون شک، یکی از این روش ها مربوط به سفارش اینترنتی انواع بالش خواهد بود.

بالش عروسکی مخمل زرد رنگ استیکری، یک بالش آشنا در بازار کنونی می باشد که به صورت تک لایه در انواع اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ، قابلیت تولید را دارد.

انواع بالش فانتزی

تولیدی انواع بالش فانتزی

تولیدی پاندا خواب با عرضه انواع بالش فانتزی عروسکی که قابلیت استفاده به عنوان کوسن را هم دارد، در اندازه های مختلفی تولید می نماید که یکی از آن ها مربوط به سایز 37*34 سانتیمتر می باشد.

در صورتی که بخواهید انواع شکلک های خنده، تعجب، گریه، قلب و … را یکجا خریداری نمایید، می توانید سفارش عمده خود را به ما اعلام نمایید.

مشخصات بالش استیکری

مشخصات بالش استیکری

مشخصات و ویژگی های زیادی وجود دارد که در خصوص بالش های عروسکی و استیکری می توان بیان نمود و از جمله آن ها مربوط به موارد زیر می باشد:

  • پر شده با الیاف ضد حساسیت
  • دوردوزی شده
  • قابل شستشو
  • تک لایه
  • جنس پارچه مخمل
  • رنگ زرد

این مشخصه های ظاهری بالش های طرح استیکر می باشد که با اطمینان از جنس این محصول، برای سفارش عمده آن می توانید اقدام نمایید.

بالش استیکری ارزان

خرید بالش استیکری ارزان قیمت

بالش استیکری ارزان تولید شده، بنا به درخواست مشتری، از این قابلیت برخوردار می باشد که به صورت بدون لایکو و یا با لایکو عرضه شود که در هر حالت، قیمت های ارائه شده، متفاوت خواهد بود.

همچنین انواع بالش های طرح سگ کرمی، بالش فانتزی صورتی، بالش پرتقال، طرح سیبیل، طرح باب اسفنجی، گوسفند زبل و … را هم می توانید از طریق این مجموعه خریداری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *