خرید پتو مرینوس مسافرتی مدل دبل فیس

خرید پتو مرینوس مسافرتی از بازارهای بزرگ نیز یکی از روش های مقرون به صرفه خواهد بود. بازار مولوی تهران یکی از بازارهای بزرگ می باشد که مدل های متنوعی از پتو را عرضه می کند.

پتو مسافرتی مرینوس، بهترین همراه در سفر

پتو مسافرتی مرینوس، بهترین همراه در سفر

پتو مسافرتی مرینوس نوعی پتوی سبک و نازک است که متناسب با ضخامتی که دارد، گرمای قابل قبولی را ایجاد می کند.

به این پتو ها پتوی چهار فصل یا پتوی بهاره هم گفته می شود، زیرا گرمایی که ایجاد می نماید برای فصول گرم تر سال کارآمد است.

مورد دیگر که باعث می شود نام پتو مسافرتی بر این نوع پتو ها گذاشته شود آن است که به دلیل سبک بودن و حجم کمی که دارد، به راحتی تا شده و در یک کیف یا کیسه قرار می گیرند و می توان با خود به سفر یا پیک نیک برد و از آنها استفاده نمود.

حتی در مسیر سفر هنگامی که با ماشین شخصی خود درحال رانندگی هستید اگر دلیل تغییرات ناگهانی آب و هوا با پدیده سردشدن هوا مواجه شدید می توانید خود را در این پتو پوشانده و بدون اینکه مانع رانندگی شما شود و خطری برای رانندگی شما پدید آید به رانندگی خود ادامه دهید.

علاوه بر این، پتو مسافرتی مرینوس از این جهت که یک پتو با عمر نسبتا بالا محسوب نمی شود نسبت به سایر انواع پتوها قیمت کمتری دارد.

مشخصات فنی پتو مرینوس مسافرتی مدل دبل فیس

مشخصات فنی پتو مرینوس مسافرتی مدل دبل فیس

پتو مرینوس دبل فیس از جنس الیاف مرغوب نخ های پلی استر مونوفیلامنت هستند که دارای پرزهای کوتاه و بلند می باشند و لطافت بسیار زیادی دارند.

این پرزها از پتو جدا نمی شوند و هیچ گونه حساسیت یا آلرژی در فرد ایجاد نمی کنند.

تکنولوژی مواد تشکیل دهنده پتو مرینوس دبل فیس به همراه شیوه بافت باعث تولید گرمای مناسب برای بدن و در عین حال تنظیم دمای مناسب در هنگام استفاده در تمامی فصول می باشد.

علاوه بر این، این پتو توسط به روز ترین تجهیزات رنگ رزی به بهترین شکل ممکن نقش گرفته است و با رنگ بندی شفاف و درخشندگی خود جلوه خاصی به محیط استراحت شما می دهد.

برای یک پتو با این لطافت و تراکم استفاده از یک نوار دوخت که بتواند علاوه بر حفظ ظرافت پتو استحکام آن را نیز تثبیت کند خالی از لطف نیست.

خرید پتو مرینوس مسافرتی دبل فیس با تضمین بهترین قیمت

خرید پتو مرینوس مسافرتی دبل فیس با تضمین بهترین قیمت

یکی از ملاکهای هر کدام از خریداران قیمت و هزینه ای هست که برای خرید پتو مرینوس و دیگر ملزومات خواب می پردازند.

در شرایط فعلی و با وجود تنوع برند های مختلف پتو، باتوجه به سابقه درخشان چندین ساله سیاستی که مجموعه ما در پیش گرفته این است تا با ایجاد حس خوب خرید و رضایت مندی مشتری، سود کمتر از فروش داشته باشد.

برای خرید انواع پتوها در برندهای متنوعی مانند پتو مرینوس مدل دبل فیس، پتو نمدی پلنگی و پتو مینک در فروشگاه اینترنتی شرکت پاندا امکان خرید با تضمین بهترین قیمت برای شما فراهم شده است.

منتهی این نکته رو به یاد داشته باشید در خرید پتو مرینوس بجز مقوله قیمت پتو مسافرتی بحث ارزان بودن آن هرچند اهمیت زیادی دارد اما ملاکی نهایی نبوده و نیست. کیفیت و امکانات تلویزیون و داشتن خدمات پس از فروش، تحویل سریع و تست در محل هم جزو بحث های مهم خرید هستند، که خوشبختانه این موضوعات برای ما نیز اهمیت بالایی را دارند و در روند فروش محصولات خود نیز در نظر گرفته ایم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *