روتختی یک نفره پرسپولیس | سفارش خرید عمده روتختی پسرانه | پاندا

روتختی یک نفره پرسپولیس

روتختی یک نفره پرسپولیس ، یک طرح فوتبالی پسرانه می باشد که در کنار آن، روتختی های دیگری همچون روتختی یوونتوس، بارسلونا، رونالدو، مسی و … را هم عرضه می نماییم. بهترین مسیر برای سفارش خرید عمده روتختی، این سایت و راه های ارتباطی آن می باشد که هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری، موقعیت ثبت سفارش روتختی را برای شما فراهم می آورد.

پرسپولیس به عنوان تیم مورد علاقه افراد بسیاری در کشور ما می باشد که از طرح و لوگو و رنگ این تیم، برای دوخت و تولید سرویس های روتختی تک نفره پسرانه، در نمونه های سه بعدی و همچنین پلی استر استفاده شده است.

تکنولوژی چاپ که به صنعت تولید روتختی اضافه شده است، این قابلیت را فراهم می آورد که امکان چاپ انواع طرح و مدل های مختلف برروی پارچه، فراهم می شود و شرکت تولیدی پاندا، یکی از مجموعه هایی است که این صنعت و تکنولوژی را کسب نموده و امکان عرضه مستقیم روتختی را فراهم می آورد.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی فوتبالی | روتختی پسرانه طرح فوتبالی

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی فوتبالی | روتختی نوجوان فوتبالی

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی فوتبالی | خرید روتختی فوتبالی [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

دوخت روتختی یک نفره پسرانه با طرح های فوتبالی

دوخت روتختی، به عنوان یکی از صنایع رو به رشد در کشور ما می باشد که سبب شده تا بتوان به افزایش تنوع و گستردگی در این صنعت، کمک نمود و دوخت سرویس روتختی پسرانه سه بعدی با طرح های فوتبالی، نمونه یکی از کارهایی است که تولید آن در حال انجام می باشد.

طرح های فوتبالی در بین آقایان و پسرهای جوان و نوجوان، دارای بیشترین میزان طرفدار می باشد و شرکت پاندا هم این توانایی را به همراه دارد که چاپ و تولید سرویس های روتختی با انواع طرح های متنوع را داشته باشد.

روتختی طرح استقلال با رنگ آبی، روتختی طرح پرسپولیس با رنگ قرمز، دو طرح پرفروش و خاص در مجموعه ما می باشد که با بهترین جنس، تولید آن انجام شده است.

مرکز فروش روتختی بارسلونا سه بعدی

اگر طرفدار تیم بارسلونا هستید، یک خبر بسیار خوشحال کننده برای شما داریم و آن هم مربوط به دوخت و تولید سرویس روتختی پسرانه سه بعدی یک نفره با طرح بارسلونا می باشد و ایده های متعددی هم به کار گرفته ایم تا تنوع کار های خود را افزایش دهیم.

در تیم بارسلونا، بازیکن های زیادی قرار دارند که مهم ترین آن ها مسی می باشد و همین چهره هم یکی از ایده های ما برای چاپ برروی سرویس های روتختی یک نفره پسرانه می باشد به گونه ای که هم طرح و هم رنگ های زنده و جذابی را برای تولیدات خود استفاده نموده ایم.

فروش مجموعه پاندا در این سایت، به گونه ای است که هم امکان فروش مستقیم و عمده را فراهم ساخته و هم به مشتریانی که متقاضی ثبت سفارش تک از سرویس های روتختی هستند، امکان همکاری را می دهد.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی کریس رونالدو | عکس روتختی رونالدو [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی کریس رونالدو | روتختی کریستین رونالدو [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی کریس رونالدو | خرید روتختی رونالدو [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

قیمت عمده سرویس روتختی رونالدو پسرانه

در پیشنهاد مدل روتختی پسرانه دیگری که در مجموعه پاندا تولید می شود، روتختی رونالدو را پیشنهاد می نماییم و این هم به عنوان یکی از طرح های خاص و در عین حال پرفروش خواهد بود.

مجموعه پاندا، تولیدات روتختی خود را بر اساس نیاز روز بازار، به انجام می رساند که همین مسئله هم سبب شده تا امروزه، در عرصه تولیدات سرویس روتختی پسرانه، ایده هایی همچون تیم های فوتبال، به ذهن ما برسد.

علاوه بر رونالدو، مسی، تیم های استقلال، پرسپولیس و … هم از جمله ایده های مورد استفاده در مجموعه پاندا برای تولید سرویس های روتختی پسرانه محسوب می شوند.

شرکت پاندا خواب

روتختی تک نفره پسرانه طرح پرسپولیس

روتختی تک نفره پسرانه طرح پرسپولیس سه بعدی، به صورت یک ست چهار تکه، مشتمل بر دو روبالشی، یک روتشکی کشدوزی شده به همراه یک لحاف می باشد و در تمامی قسمت های آن، آرم و لوگوی تیم پرسپولیس درج شده است.

جذابیت این نوع روتختی، برای علاقه مندان و عاشقان تیم پرسپولیس، بیشترین مقدار ممکن می باشد و ما هم توانسته ایم در مجموعه پاندا، تولید این محصول را با بهترین کیفیت به صورت سه بعدی، به انجام رسانیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *