سایت فروش تشک سفری دونفره آکاردئونی

فروش تشک سفری در سایز های دونفره و یک نفره انجام می شود که می توانید به راحتی این محصول را از طریق تولید ها و مراکز پخش عمده تهیه کنید.

الیاف آکاردئون که به صورت فشرده درآمده است یکی از الیاف با کیفیت در تولید تشک های سفری می باشد که از قیمت بالاتری نسبت به دیگر الیاف به کار برده در این تشک ها دارد.

تشک های آکاردئونی از میزان کیفیت های متفاوتی برخوردار می باشد و هرچه فوم آکاردئون به کار رفته در تشک ضخیم تر باشد قیمت کالا گران تر می باشد؛ یکی از راهای تشخیص میزان کیفیت فوم آکاردئون خریداری مدل زیپ دارد تشک های سفری می باشد که شما می توانید کیفیت الیاف را نگاه کنید.

مشخصات تشک سفری دو نفره آکاردئونی

مشخصات تشک سفری دو نفره آکاردئونی

تشک های سفری دونفره آکاردئونی در منازل و هنگام سفر یک کالای کاملا راحت و کاربردی هستند و با توجه به فوم آکاردئون که در تولید این محصول به کار رفته است باعث راحتی بیشتر، مقاومت، ضد حساسیت و…می باشد.

ابعاد استاندارد تشک های سفری دونفره۱۶۰*۱۸۰ می باشد.

صادرات تشک های سفری آکاردئونی یک نفره

صادرات تشک های سفری آکاردئونی یک نفره

تشک های سفری با توجه به بسته بندی ،سبکی و حجم کمی که دارند یک کالای بسیار مناسب برای صادرات در حوزه کالای خواب می باشند.

تشک های سفری از میزان قیمت مناسبی برخوردار هستند که اگر آن را از کارخانه به صورت مستقیم تهیه کنید از میزان هزینه کم تری هم برخوردار می شود و می تواند یک سرمایه گذاری مفید را در جهت صادرات این کالا با سود بالا برایتان فراهم سازد.

سایت فروش عمده تشک های سفری آکاردئونی

سایت فروش عمده تشک های سفری آکاردئونی

سایت پاندا یکی از سایت های معتبر و دارای نشان الکترونیک می باشد که با سال ها تجربه در فروش اینترنتی کالای خواب می تواند گزینه مناسب برای یک خرید عمده اینترنتی مطمئن باشد.

سایت پاندا با فروش تشک های یک نفره و دونفر آکاردئونی و انواع الیاف درگیر در کیفیت های مختلف آماده دریافت سفارشات شما در تیراژ بالا با نازل ترین قیمت می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *