قیمت انواع بالش الیاف مصنوعی

بالش الیاف مصنوعی هم از انواع محصولات این سایت می باشد که برای اطلاع از قیمت و خرید عمده خود می توانید اقدام به تماس نمایید. انواع بالش با الیاف توپی، طبیعی، لایکو و ژله ای هم از ملزومات خواب این مرکز می باشد. متقاضیان خرید عمده بالش های مرغوب می توانید در این مرکز برای ثبت سفارشات خود از کلیه شهرها اقدام نمایند.

بالش یکی از مهم ترین ملزومات خواب می باشد که اگر به درستی انتخاب نشود مشکلات بسیاری را در سلامتی ایجاد می نماید و نداشتن خواب آرام هم زمینه ای برای بروز انواع بیماری ها می باشد.

در پر کردن بالش ها از انواع الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می شود و هر کدام نیز مزیت ها و معایب خود را دارد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]یکی از گران ترین و در عین حال نرم ترین بالش هایی که در بازار وجود دارد مربوط به بالش هایی است که با پرز لایه های زیرین پر غاز و یا اردک پر شده اند.[/box]

پیش از پرداختن به اطلاعاتی در خصوص فروش بالش الیاف مصنوعی خوب است که اطلاعاتی در خصوص این که چه نوع بالش هایی برای خرید مناسب است در اختیار شما قرار دهیم.

بالش باید نرم باشد یا سفت؟

بالش مناسب با توجه به نوع خوابیدن هر فردی انتخاب می شود و در خصوص افرادی که به شکل طاق باز می خوابند، بالش هایی با سفتی متوسط که قوس گردن آن ها را پوشش دهد، پیشنهاد می شود.

اگر از دسته افرادی هستید که به پهلو عادت به خوابیدن دارید، پیشنهاد می کنیم که از بالش های نازک و سفت استفاده نمایید تا از این طریق فضای بین گوش و شانه را پر کنید.

یک بالش نرم برای افرادی که به شکم می خوابند می تواند گزینه مناسبی باشد تا از وارد آمدن فشار به گردن جلوگیری نماید.

بالش الیاف مصنوعی

فروش بالش الیاف مصنوعی

یکی از ارزان ترین مدل بالش هایی که در بازار وجود دارد مربوط به بالش هایی است که با الیاف مصنوعی و پلی استری پر شده اند.

این نوع بالش ها معمولا نازک و نرم می باشند و از همین رو مورد انتخاب افراد بسیاری قرار می گیرد.

مهم ترین نکته ای که در خصوص بالش های الیاف مصنوعی می توان مطرح نمود، مربوط به این خواهد بود که پس از چند بار شستشو، الیاف داخل آن به صورت گلوله گلوله می شود.

بالش های الیاف مصنوعی با توجه به کارایی بیشتری که دارند از طریق این مرکز در حال عمده فروشی می باشد.

از همین رو بیمارستان ها، خوابگاه ها، فروشگاه ها و تولید کنندگان تخت و … که نیاز گسترده ای به خرید انواع بالش های ارزان قیمت دارند، می توانند از طریق این مرکز، نیاز خود را تامین نمایند.

 انواع بالش الیافی

قیمت انواع بالش الیافی

بالش های الیافی که با انواع متریال مختلف تولید شده اند قیمت های متفاوتی نیز دارند. از همین رو متقاضیان خرید این امکان را دارند که برای کسب اطلاعات در خصوص قیمت و همچنین نحوه سفارش، با تیم فروش شرکت پاندا تماس بگیرند.

با توجه به امکانات لازم در خصوص ارسال بار توسط باربری، این امکان فراهم شده است که مشتریان از سراسر ایران و همچنین کشورهای دیگر، برای خرید عمده خود اقدام به تماس نمایند.