نمایندگی خرید بالش بادی سفری اینتکس

بالش بادی سفری با مدل اینتکس از بهترین ملزومات سفر محسوب می شود. با توجه به تولید این نوع بالش ها به صورت دور گردنی، سبب شده تا فشار کمتری به گردن وارد شود و در نتیجه خواب ساده تری را امکان پذیر می نماید. نمایندگی اینترنتی یک موقعیت ایده آل برای خرید عمده انواع بالش های مسافرتی بادی می باشد.

برای راحتی در هر سفر، به یک سری ملزومات و تجهیزاتی نیاز می باشد که بالش خوب از جمله این موارد به حساب می آید. اما با توجه به محدودیت جا که وجود دارد باید از بالش هایی با ویژگی هایی نظیر وزن سبک، کم جا و جا به جایی ساده استفاده نمود.

در همین خصوص شاهد تولید بالش های مخصوص سفر هستیم که به بهترین شکل قابل استفاده و حمل می باشند.

بالش بادی سفری

مشخصات بالش بادی سفری

با توجه به این که در مسافرت های طولانی، یکی از مهم ترین اعضایی که دچار خستگی می شود، گردن می باشد، از همین رو انتخاب یک بالش مناسب، به بهترین شکل به کسب آرامش مجدد کمک می نماید.

بالش سفری مدل BLACK با وجود سادگی، از کارایی بسیار گسترده ای برخوردار است و ساختار نرم و لطیف این بالش های بادی سبب شده تا بتوان احساس راحتی بسیاری داشت.

از مشخصه های اصلی در خصوص بالش های بادی سفری می توان به موارد زیر پرداخت:

  • وزن 360 گرمی
  • ابعاد 10*30*36
  • مدل گردنی

همین وزن سبک و جنس لطیف این نوع بالش ها به سادگی می تواند نشان دهنده کارایی بالای آن باشد.

بالش بادی کوهنوردی

بالش بادی مخصوص کوهنوردی

از انواع دیگر بالش های بادی می توان به نمونه هایی اشاره نمود که برای مکان های خاص طراحی شده اند. از جمله این موارد می توان به بالش های مخصوص کوهنوردی اشاره نمود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]کم هزینه بودن و استفاده ساده از این نوع بالش ها از مهم ترین مزیت های آن ها به حساب می آید که شما به سادگی با خارج کردن باد آن می توانید آن را تا کرده و در کیف خود قرار دهید.[/box]

جنس رویه این نوع بالش ها اسفنجی می باشد و وزن آن 228 گرم است تا حمل آن برای افراد به سادگی امکان پذیر باشد.

انواع بالش سفری

فروش عمده انواع بالش سفری

بالش های مخصوص مسافرت در مدل های بسیار متنوعی تولید می شوند که از همین رو به منظور عمده فروشی این نوع بالش های پرکاربرد توانسته ایم از طریق این سایت اقدام نماییم.

شما با قرار دادن این سایت به عنوان مرجع خرید خود، به سادگی می توانید انواع ملزومات خواب از جمله بالش های جدید را با بهترین قیمت خریداری نمایید.

منبع: بازار فروش ملزومات خواب | تولیدی ملزومات خواب